Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

Prosimy o kontakt
w godz. 10:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963


Kontakt w języku angielskim:

Robert Gostyński
tel. 0044 789 537 5122
+48 694 627 979

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 680090

Tłumaczenie


Brakujące gołębie 2019

FINAŁ - BRAKI

Liczba porządkowaHodowcaObr. rodowaObr. elektronicznaCzas wkładania
1Andreas Blattner DV 07402 19 154 377FFD530021.09.19 14:11:29
2Racing Team Opole PL 0451 19 3335 A427F3A30021.09.19 14:11:59
3Krystyna Zaborowska PL OL 19 576726 A45433D00021.09.19 14:12:05
4Sulejewski Robert PL 0482 19 5380 A4545C5F0021.09.19 14:12:30
5Czupryniak E & T PL 082 19 1012 A4275C7D0021.09.19 14:12:56
6Team K.T.M.R PL 0356 19 13762 A4549B6F0021.09.19 14:13:06
7Pietrzyk Dariusz PL 0430 19 711 A427C4840021.09.19 14:13:10
8Kuczyński Benedykt PL OL 19 980513 A4505BE70021.09.19 14:13:22
9Krzysztof Magdziarz PL OL 19 345438 A4503A320021.09.19 14:13:25
10Rozbicka Bożena PL OL 19 1200600 A42704BB0021.09.19 14:13:45
11Toruszewski WojciechPL 01 19 93 A45479DA0021.09.19 14:14:04
12J.Cieślak & J.MisiakPL 0310 19 395 A45496FB0021.09.19 14:14:36
13FrąckowiakRacingTeamPL OL 19 1200456 A427EB7E0021.09.19 14:14:39
14Przednikowski Wieś PL OL 19 905570 A45498DB0021.09.19 14:15:11
15TEAM BIS-MARZOL-REPAPL OL 19 901687 A4545E020021.09.19 14:15:41
16J.Cieślak & J.MisiakDV 06697 19 351 A427EA060021.09.19 14:15:53
17Team Bylica PL 0437 19 6202 A45499250021.09.19 14:16:12
18Krystyna Zaborowska PL OL 19 576715 A454831C0021.09.19 14:16:53
19Olszak Artur iDamianDV 03139 19 699 A45497720021.09.19 14:17:31
20Laura Piankowska PL OL 19 576703 A4514DE70021.09.19 14:17:34
21Kuczyński Benedykt PL 0189 19 7210 A4543B8D0021.09.19 14:17:51
22Wiesław Widak PL 0467 19 6994 A427E2E00021.09.19 14:18:18
23Team Modliszewice PL 0123 19 8234 A45452770021.09.19 14:19:25
24Czupryniak E & T PL 082 19 8302 A45484EE0021.09.19 14:19:45
25Baranowski Team PL OL 19 1059989 A4517D6D0021.09.19 14:19:47
26Artur Frąckowiak PL OL 19 1200364 A427DFB60021.09.19 14:20:07
27Czupryniak E & T PL OL 19 277955 A454CFD30021.09.19 14:20:09
28Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949079 A427E7CD0021.09.19 14:20:30
29Gołębiewski Rafał PL 0373 19 1547 A45400960021.09.19 14:20:33
30Oleksiak Zbigniew PL 053 19 10162 A4544B8D0021.09.19 14:21:04
31Baranowski Team PL OL 19 1059985 A45467720021.09.19 14:21:45
32Dorian RR PL 0296 19 5007 A45457AF0021.09.19 14:22:03
33Damian Plesiak PL 0192 19 734 A4545F7A0021.09.19 14:22:21
34Czupryniak E & T PL OL 19 277958 A45460790021.09.19 14:22:32
35Stachelski Tadeusz PL 013 19 6690 A4546D120021.09.19 14:22:34
36Gaczyński Wiesław PL 0437 19 5200 A42755470021.09.19 14:23:54
37Krzysztof Magdziarz PL OL 19 345423 A4545B8D0021.09.19 14:23:56
38Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949016 A427AD120021.09.19 14:24:07
39Natalia i Patryk M. PL 0100 19 3114 A4548DB80021.09.19 14:24:25
40ZACHODNI WIATR PL OL 19 856409 A4547F7A0021.09.19 14:24:44
41Artur Frąckowiak PL OL 19 1200444 A427BF4D0021.09.19 14:25:01
42J.Cieślak & J.MisiakDV 06697 19 355 A42713CB0021.09.19 14:25:18
43Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949080 A427DFF20021.09.19 14:25:34
44AKTYWACJA PL 0407 19 2296 A427E0FB0021.09.19 14:25:38
45Przednikowski Wieś PL OL 19 905638 A4547FE30021.09.19 14:26:15
46Baranowski&DomzalskiPL OL 19 131506 A4504A140021.09.19 14:26:18
47Błaszyk Michał PL 0285 19 3305 A4548A060021.09.19 14:26:36
48Miśkiewicz Paweł PL OL 19 788283 A45488080021.09.19 14:26:50
49Ćwikła Mieczysław PL 0418 19 405 A4542E2F0021.09.19 14:27:10
50Team K.T.M.R PL 0356 19 13773 A454814B0021.09.19 14:27:12
51Wolfram Kahl u Sohn DV 09318 19 573 A45486730021.09.19 14:27:26
52Rozbicka Bożena PL OL 19 1200597 A427E13C0021.09.19 14:27:39
53Monika Myk PL 0192 19 567 A454751A0021.09.19 14:27:41
54Piwowarczyk Adam PL OL 19 939055 A45484480021.09.19 14:27:55
55Dorian RR PL OL 19 825679 A454742A0021.09.19 14:29:02
56Delaney & Gostyński PL 0480 19 4120 A427C33A0021.09.19 14:29:22
57AKTYWACJA PL 0407 19 103 A427FBE10021.09.19 14:30:09
58J.Cieślak & J.MisiakDV 06697 19 353 A427D68C0021.09.19 14:30:23
59Artur Frąckowiak PL OL 19 1200434 A427DB0F0021.09.19 14:30:44
60Jeleń Ryszard PL OL 19 901051 A427DD9A0021.09.19 14:30:56
61J.Cieślak & J.MisiakDV 06697 19 342 A4547B9C0021.09.19 14:30:59
62Przednikowski Wieś PL OL 19 905615 A45455FC0021.09.19 14:41:22
63Yevheniy Gudz DV 08867 19 677 A42719100021.09.19 14:41:26
64Błaszyk Michał PL 0285 19 3302 A4544CC80021.09.19 14:41:59
65Grzelak Piotr&DanielPL OL 19 498960 A427A13C0021.09.19 14:42:42
66Jeleń Ryszard PL OL 19 901106 A427DF980021.09.19 14:42:58
67Bator Józef PL 0309 19 5455 A45472FF0021.09.19 14:42:59
68Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949003 A42759250021.09.19 14:43:47
69Team K.T.M.R PL 0356 19 13771 A4547A9D0021.09.19 14:43:58
70Artur Frąckowiak PL OL 19 1200435 A427EC5F0021.09.19 14:44:18
71Kuczyńscy Kasia & M PL OL 19 129564 377FE7FF0021.09.19 14:44:49
72Baranowski&DomzalskiPL OL 19 131728 A45466190021.09.19 14:45:13
73Baranowski&DomzalskiPL OL 19 131530 A450B13D0021.09.19 14:45:34
74Racing Team Opole PL 0253 19 7942 A42765830021.09.19 14:45:45
75MILEWSKI &WILK DV 06697 19 43 A427D8440021.09.19 14:45:47
76Plata Mariusz PL OL 19 835193 A45469AD0021.09.19 14:46:03
77Kuczyński Benedykt PL 0189 19 7255 A454E4830021.09.19 14:46:05
78Bator Józef PL 0309 19 5442 A454560A0021.09.19 14:46:26
79Toruszewski WojciechPL OL 19 1057614 A4549BE70021.09.19 14:46:28
80Gański Krzysztof PL 0296 19 7128 A4545B9C0021.09.19 14:46:42
81MWG Mazury PL OL 19 124770 A454C0E10021.09.19 14:46:44
82Mateusz S Grzegorz SPL OL 19 1161170 A427A2680021.09.19 14:47:02
83Gołębiewski Rafał PL 0373 19 1531 A4549D210021.09.19 14:47:15
84Team K.T.M.R PL 0356 19 13790 A454833A0021.09.19 14:47:18
85Tarasiuk Jerzy PL OL 19 109244 A4517DD60021.09.19 14:58:06
86Team Bylica PL 0437 19 6201 A45433670021.09.19 14:58:26
87Team RATSCH DV 09033 19 2563 A4270AB50021.09.19 14:58:28
88Olejarczyk Edmund PL 0239 19 2358 A45170A80021.09.19 14:58:43
89Olgierd Rusinek PL 0305 19 4945 A45446820021.09.19 14:58:45
90Laura Piankowska PL OL 19 576709 A45050000021.09.19 14:59:01
91Seredyński Tomasz PL OL 19 1180423 A45498170021.09.19 14:59:13
92Krystyna Zaborowska PL OL 19 576708 377FFC450021.09.19 14:59:17
93TEAM PIP DV 05382 19 1067 A454FFB50021.09.19 14:59:27
94Poradnik Hodowcy PL OL 19 1200233 A427DB500021.09.19 14:59:29
95Artur Frąckowiak PL OL 19 1200321 A454430D0021.09.19 14:59:50
96Gostyński Robert PL 0480 19 4048 A4549E6C0021.09.19 14:59:53
97Laura Piankowska PL OL 19 576705 A4542AD80021.09.19 15:00:04
98FIONA PL OL 19 840102 A45491780021.09.19 15:00:20
99Tkaczuk Dariusz PL 0303 19 1390 A4542F5B0021.09.19 15:00:41
100Plata Mariusz PL OL 19 835171 A4546B8D0021.09.19 15:00:57
101Kędra Tomasz PL 0254 19 1972 A454811E0021.09.19 15:00:59
102Wolfram Kahl u Sohn DV 09318 19 570 A45426CD0021.09.19 15:01:23
103Stachelski Tadeusz PL 013 19 6691 A454DB5F0021.09.19 15:01:26
104Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949035 A427B3D00021.09.19 15:01:43
105Artur Frąckowiak PL OL 19 1200477 A427178B0021.09.19 15:01:45
106Plata Mariusz PL OL 19 835182 A45441D20021.09.19 15:01:59
107Artur Frąckowiak PL OL 19 1200446 A427F2440021.09.19 15:02:01
108Artur Frąckowiak PL OL 19 1200346 A45492680021.09.19 15:02:16
109Mikołajczyk Piotr PL 0100 19 3163 A45084DF0021.09.19 15:02:29
110Zbigniew Skonieczny PL OL 19 1062998 A45489BC0021.09.19 15:02:32
111Zawada Andrzej PL 01 19 13135 A4545C9B0021.09.19 15:02:47
112Natalia i Patryk M. PL 0100 19 3170 A454902E0021.09.19 15:02:50
113MWG Mazury BE 19 2078826 A4546A510021.09.19 15:03:07
114Oleksiak Zbigniew PL 053 19 10163 A45477180021.09.19 15:03:10
115Heinrich Wenzel DV 04551 19 624 A454EE7A0021.09.19 15:03:24
116Kubandt Andrzej PL OL 19 128760 A427498F0021.09.19 15:05:26
117Matysiak & KoniecznyPL OL 19 588847 A45485740021.09.19 15:11:54
118Artur Frąckowiak PL OL 19 1200330 A45494750021.09.19 15:12:03
119Tarasiuk Jerzy PL OL 19 109233 A4549BD80021.09.19 15:12:12
120Rosinek Mateusz PL OL 19 904003 A45181870021.09.19 15:12:40
121Krala Grzegorz PL 0416 19 7732 A45487EB0021.09.19 15:12:53
122Karpiński Grzegorz PL OL 19 275015 A427CA8E0021.09.19 15:13:09
123Team Marakanow CZ 0137 19 2610 374C06540021.09.19 15:13:23
124FrąckowiakRacingTeamPL OL 19 1200365 A427DDA90021.09.19 15:13:51
125Jankowski Ireneusz PL 0193 19 9474 A45157640021.09.19 15:14:35
126Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949001 A427C9E90021.09.19 15:15:11
127Duch Marek i Róza DV 05941 19 1038 A45487360021.09.19 15:15:40
128Sabała Dariusz PL 0100 19 7334 A45434840021.09.19 15:15:55
129Krzysztof Kowalski PL 0280 19 15906 A45456820021.09.19 15:15:58
130Mateusz S Grzegorz SPL 0360 19 5568 A45485A10021.09.19 15:16:11
131Gański Krzysztof PL 0296 19 7106 A4542B310021.09.19 15:16:28
132Krupa & BursztynowicPL OL 19 1199915 A45473EF0021.09.19 15:16:30
133Kuczyńscy Kasia & M PL OL 19 129510 A4549D8B0021.09.19 15:16:41
134Duch Marek i Róza DV 05941 19 1012 A4544E4E0021.09.19 15:16:59
135J.Cieślak & J.MisiakDV 06697 19 347 A42792D10021.09.19 15:17:27
136Seredyński Tomasz PL OL 19 1179844 A454989F0021.09.19 15:17:29
137Duch Marek i Róza DV 05941 19 1034 A45441690021.09.19 15:18:15
138Kuczyńscy Kasia & M PL OL 19 129503 A454713C0021.09.19 15:22:18
139Stachelski Tadeusz PL 013 19 6684 A45425FB0021.09.19 15:22:25
140Kubandt Andrzej PL OL 19 128754 A427D05B0021.09.19 15:22:42
141Baranowski&DomzalskiPL OL 19 131710 37711FF00021.09.19 15:22:54
142Jeleń Ryszard PL OL 19 901072 A427D4480021.09.19 15:23:04
143Rosinek Mateusz PL OL 19 904011 A45427620021.09.19 15:23:15
144Błaszyk Michał PL 0285 19 3309 A45472C20021.09.19 15:23:25
145Gostyński Zbigniew PL 0480 19 4007 A45482B30021.09.19 15:23:36
146Natalia i Patryk M. PL 0100 19 3146 A45431B40021.09.19 15:23:45
147Oleksiak Zbigniew PL 053 19 10169 A427BE990021.09.19 15:23:56
148Tarasiuk Jerzy PL 0385 19 1071 A45495560021.09.19 15:24:07
149Team Marakanow CZ 137 19 2605 3740C6880021.09.19 15:24:51
150Krupa & BursztynowicPL OL 19 1199987 A427E7B80021.09.19 15:25:04
151Nieciąg Jacek PL OL 19 153116 A45467EB0021.09.19 15:25:19
152Poradnik Hodowcy PL OL 19 1200212 A451AEF50021.09.19 15:30:45
153Langner Rafał PL 082 19 3308 A45111550021.09.19 15:30:47
154Błaszyk Michał PL 0285 19 3310 A454922C0021.09.19 15:31:10
155Kurkowski Sławomir PL 0321 19 4883 A45499520021.09.19 15:31:24
156Sulejewski Robert PL 0482 19 5371 A45493850021.09.19 15:31:39
157Piwowarczyk Adam PL OL 19 939028 A45467360021.09.19 15:31:58
158Beata Paczkowska PL 0306 19 1961 A450E1100021.09.19 15:32:17
159Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949075 A427AEC60021.09.19 15:33:20
160Mateusz S Grzegorz SPL 0360 19 5598 A4272D580021.09.19 15:33:42
161Artur Frąckowiak PL OL 19 1200442 A427ED2B0021.09.19 15:39:41
162Laura Piankowska PL OL 19 576711 A45443670021.09.19 15:39:59
163Hendrix Albert BE 19 5081273 A4546AAC0021.09.19 15:40:14
164AKTYWACJA PL 0407 19 2277 A42753C10021.09.19 15:40:37
165Błaszyk Michał PL 0285 19 3313 A454E9AC0021.09.19 15:40:40
166Zawada Andrzej PL 01 19 13111 A4549DF40021.09.19 15:40:54
167Krystyna Zaborowska PL OL 19 576721 A45073760021.09.19 15:40:56
168Wojcieszak Andrzej PL OL 19 901624 A45090D30021.09.19 15:41:16
169Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949078 A427A7090021.09.19 15:41:18

3 LOT SCHWERIN - brakujące gołebie

Liczba porządkowaHodowcaObr. rodowaObr. elektronicznaCzas wkładania
1Eskadra Marzeń PL 01 19 13703 A45449250005.09.19 15:27:03
2Karpiński Grzegorz PL 0324 19 2043 A4273E200005.09.19 15:27:04
3Dorota Kuźmińska PL OL 19 923168 A454C8340005.09.19 15:27:22
4Miśkiewicz Paweł PL OL 19 788276 377781FB0005.09.19 15:28:06
5Dorota Kuźmińska PL OL 19 923165 A4549EE40005.09.19 15:30:49
6Team Marakanow CZ 137 19 2609 A4549C220005.09.19 15:32:13
7Dla Grażynki PL 0425 19 7025 A4548CC80005.09.19 15:32:55
8Agnieszka Turkot PL OL 19 905706 A4545F010005.09.19 15:33:46
9Kuczyński Marcin PL 014 19 12187 A454915A0005.09.19 15:35:51
10Monika Myk PL 0192 19 571 A45481780005.09.19 15:36:26
11Team K.T.M.R PL 0356 19 13770 A4516F890005.09.19 15:37:13
12Grzelak Piotr&DanielPL OL 19 498955 A427CF890005.09.19 15:37:31
13Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949078 A427A7090005.09.19 15:37:32
14Pietrzyk Dariusz PL 0430 19 726 A427EC8C0005.09.19 15:40:12
15Kliks Wiesław PL OL 19 857609 A4546A420005.09.19 15:41:29
16FrąckowiakRacingTeamPL OL 19 1200407 A427E9DA0005.09.19 15:41:48
17Miękus Marcin PL 0437 19 3428 A45026270005.09.19 15:45:07
18FrąckowiakRacingTeamPL OL 19 1200413 A427B1F00005.09.19 15:45:29
19Artur Frąckowiak PL OL 19 1200476 A42756FB0005.09.19 15:45:51
20Claudia Schwarm DV 05425 19 538 A45499700005.09.19 15:46:29
21Grzeszek Krzysztof PL OL 19 905033 A45049CA0005.09.19 15:49:08
22Krzysztof Kowalski PL 0280 19 15902 A45495FC0005.09.19 15:49:35
23Kliks Wiesław PL OL 19 857608 A454A33A0005.09.19 15:50:37
24TEAM BIS-MARZOL-REPAPL OL 19 901691 A45499BC0005.09.19 15:50:57
25Henryk Zaborowski PL OL 19 576723 A4547AAC0005.09.19 15:50:58
26Ewa Skonieczna PL OL 19 1062997 A454C6BE0005.09.19 15:54:53
27Henryk Zaborowski PL OL 19 576701 A4548DA90005.09.19 15:55:34
28TEAM BIS-MARZOL-REPAPL 0306 19 1162 A454CA7E0005.09.19 15:59:14
29Borys Myk PL 0192 19 519 A450C0890005.09.19 15:59:31
30Mikołajczyk Piotr PL 0100 19 3112 A4545DA90005.09.19 15:59:32
31Czechłowski Paweł PL OL 19 327023 A4547EA80005.09.19 15:59:57
32Langner Rafał PL 082 19 3316 A45455920005.09.19 16:00:40
33Toruszewski Robert PL 01 19 13729 A454901F0005.09.19 16:05:35
34Team Modliszewice PL 0123 19 8233 372C25F10005.09.19 16:06:57
35Matysiak & KoniecznyPL OL 19 588866 A4545C130005.09.19 16:12:26
36TEAM MRZ PL 0480 19 4034 A45096180005.09.19 16:13:49
37Strzelec Zbigniew PL 0227 19 462 A45450D30005.09.19 16:14:10
38Kuczyńscy Kasia & M PL OL 19 129536 A454CB310005.09.19 16:14:27
39ZACHODNI WIATR PL OL 19 856426 A45456640005.09.19 16:17:05
40Henryk Zaborowski PL OL 19 576768 377FDAED0005.09.19 16:23:03
41Krala Grzegorz PL 0416 19 7779 A42700DD0005.09.19 16:25:59
42Marcel Blattner DV 07402 19 476 A454DF790005.09.19 16:25:59
43Jankowski Ireneusz PL 0193 19 9416 A45476280005.09.19 16:26:21
44Krupa & BursztynowicPL OL 19 1199920 A454E7170005.09.19 16:26:41
45Wożniak Andrzej PL 0308 19 1630 377FED350005.09.19 16:27:09
46Dorota Kuźmińska PL OL 19 923178 A4545CE60005.09.19 16:27:10
47Błaszyk Michał PL 0285 19 3326 A45473A30005.09.19 16:27:55
48Dorota Kuźmińska PL OL 19 923180 A45480970005.09.19 16:32:19
49Czechłowski Paweł PL OL 19 327047 A45463670005.09.19 16:33:00
50Rosinek Mateusz PL 0306 19 102 A4522CB90005.09.19 16:33:21
51Krupa & BursztynowicPL OL 19 1199907 A45456550005.09.19 16:34:27
52Damian Plesiak PL 0192 19 754 A424C05C0005.09.19 16:36:49
53Wolfram Kahl u Sohn DV 09318 19 577 A45487CD0005.09.19 16:37:10
54Andreas Blattner DV 07402 19 496 A4548E5D0005.09.19 16:37:35
55ZACHODNI WIATR PL 0285 19 12042 A45413930005.09.19 16:49:48
56ZACHODNI WIATR PL OL 19 856420 A45064750005.09.19 16:50:08
57Natalia i Patryk M. PL 0100 19 3146 A45471960005.09.19 16:51:00
58Team Marakanow CZ 137 19 2603 A454598F0005.09.19 16:53:06
59Agnieszka FrąckowiakPL OL 19 1200319 A4542C8B0005.09.19 16:59:45
60Bartoszcze Ireneusz PL 0211 19 4055 A451B02E0005.09.19 17:00:12
61Jaskuła Z & B PL 0407 19 7772 377FDA650005.09.19 17:01:26
62Joanna Plesiak PL 0192 19 758 A4273E3F0005.09.19 17:02:06
63Duch Marek i Róza DV 05941 19 1006 A4547B320005.09.19 17:02:50
64Team K.T.M.R PL 0356 19 13761 377FD0050005.09.19 17:10:58
65Gaczyński Wiesław PL 0437 19 5281 A427DD6D0005.09.19 17:11:19
66Grzeszek Krzysztof PL OL 19 905030 A4546ACA0005.09.19 17:11:21
67Artur Frąckowiak PL OL 19 1200478 A4270DEF0005.09.19 17:12:03
68Półtorak & Cieślak PL 0179 19 6129 A427922C0005.09.19 17:13:25
69Tkaczuk Dariusz PL 0303 19 7190 A45477630005.09.19 17:15:45

2 LOT CAMMIN - BRAKUJĄCE GOŁĘBIE

Liczba porządkowaHodowcaObr. rodowaObr. elektronicznaCzas wkładania
1Artur Frąckowiak PL OL 19 1200371 A427DFA70028.08.19 19:20:35
2MILEWSKI &WILK DV 06697 19 44 A427088A0028.08.19 19:24:24
3TEAM MRZ PL 0480 19 4131 A427F40C0028.08.19 19:24:43
4Joński Robert PL 0362 19 6057 A454423B0028.08.19 19:26:15
5J.Cieślak & J.MisiakPL 0310 19 337 A454604C0028.08.19 19:33:35
6Krystyna Zaborowska PL OL 19 576717 A45437CD0028.08.19 19:34:15
7Pietrzyk Dariusz PL 0430 19 726 A427EC8C0028.08.19 19:34:53
8TEAM BIS-MARZOL-REPAPL 0306 19 1163 A4549D4F0028.08.19 19:37:34
9Smólka Sebastian PL OL 19 960411 A4546AF70028.08.19 19:46:05
10Henryk Zaborowski PL OL 19 576727 A45446460028.08.19 19:46:25
11Kuznik Tadeusz PL 0407 19 111 A4271B4B0028.08.19 19:47:05
12J.Cieślak & J.MisiakDV 06697 19 358 A427EA6A0028.08.19 19:50:12
13Jeleń Ryszard PL OL 19 901027 A42700FB0028.08.19 19:50:14
14Jankowski Ireneusz PL 0193 19 9414 A45434390028.08.19 19:55:15
15Glaza Dariusz PL OL 19 498722 A42718F30028.08.19 19:55:16
16Artur Frąckowiak PL OL 19 1200385 A427AE200028.08.19 19:55:39
17Eskadra Marzeń PL 01 19 13763 A454724A0028.08.19 19:57:11
18Artur Frąckowiak PL OL 19 1200428 A427E8440028.08.19 20:00:53
19Toruszewski WojciechPL 01 19 21 A4546E4E0028.08.19 20:01:15
20Gaczyński Wiesław PL 0437 19 5210 A427B5ED0028.08.19 20:03:07
21Olejarczyk Edmund PL 0239 19 2378 A454632B0028.08.19 20:03:54
22Plata Mariusz PL OL 19 835178 A45441A50028.08.19 20:07:08
23Seredyński Tomasz PL OL 19 1179723 A4545AF70028.08.19 20:09:01
24Zbigniew Skonieczny PL OL 19 1062998 A45489BC0028.08.19 20:16:21
25Piechowiak D MalwinaPL OL 19 904930 A427B03D0028.08.19 20:16:45
26Czupryniak E & T PL 082 19 1013 A4270A4C0028.08.19 20:21:02
27Tkaczuk Dariusz PL 0303 19 1377 A4511F570028.08.19 20:22:27
28Poradnik Hodowcy PL OL 19 1200212 A451AEF50028.08.19 20:22:47
29Karpiński Grzegorz PL 0324 19 2020 A4547FD40028.08.19 20:24:58
30Młyński Łukasz PL OL 19 576767 A45437450028.08.19 20:25:20
31Johann Schula DV 09490 19 178 A4545D8B0028.08.19 20:27:45
32J.Cieślak & J.MisiakPL 0310 19 367 A45489CB0028.08.19 20:31:10
33Piwowarczyk Adam PL OL 19 939029 A4547D7C0028.08.19 20:31:29
34Artur Frąckowiak PL OL 19 1200410 A42715C90028.08.19 20:37:14
35Artur Frąckowiak111 PL OL 19 1200425 A42747AF0028.08.19 20:37:36
36Krzysztof Kowalski PL 0280 19 15906 A45456820028.08.19 20:47:33
37Hendrix Albert BE 19 5081238 A45463FE0028.08.19 20:53:20
38Team K.T.M.R PL 0356 19 13777 A4505E6B0028.08.19 21:00:28
39Kuczyńscy Kasia & M PL OL 19 129564 377FE7FF0028.08.19 21:08:59
40Team Marakanow CZ 137 19 2604 A4544ACA0028.08.19 21:14:13
41Dla Grażynki PL 0425 19 7032 A454998F0028.08.19 21:19:44
42Heinrich Wenzel DV 04551 19 626 A4545F890028.08.19 21:21:04
43Piechowiak D MalwinaPL 0306 19 241 A45428DA0028.08.19 21:21:04
44Racing Team Opole PL 0253 19 7929 A45469700028.08.19 21:21:25
45Gostyński Zbigniew PL 0480 19 4005 A45487900028.08.19 21:21:48
46Agnieszka FrąckowiakPL OL 19 1200352 A4547D4F0028.08.19 21:26:47
47Henryk Zaborowski PL OL 19 576704 376D83C50028.08.19 21:31:19

1 LOT DEMNIN - brakujące gołębie

Liczba porządkowaHodowcaObr. rodowaObr. elektronicznaCzas wkładania
1Langner Rafał PL 082 19 3320 A4273E990020.08.19 15:52:57
2Gaczyński Wiesław PL 0437 19 5269 A427F41B0020.08.19 15:53:29
3Stuliglowa Maciej GB 19V 67747 A42764750020.08.19 15:53:45
4MILEWSKI &WILK DV 06697 19 38 A427A7AF0020.08.19 15:53:55
5Kuznik Tadeusz PL 065 19 3203 A427187B0020.08.19 15:54:44
6Olszak Artur iDamianDV 03139 19 704 A42757450020.08.19 15:55:46
7Kuczyński Benedykt PL 0189 19 7239 377FC6B40020.08.19 15:56:39
8Kuczyński Marcin PL 014 19 12181 A42737360020.08.19 15:56:51
9D & M Szesny DV 05425 19 542 A45457DC0020.08.19 15:57:28
10Smólka Sebastian PL OL 19 960419 A427F0460020.08.19 16:01:25
11Kurek Przemysław PL 097 19 5407 377FC35D0020.08.19 16:02:25
12Seredyński Tomasz PL OL 19 1180408 A45447720020.08.19 16:02:39
13Jan Bocheńczak PL 0236 19 1095 A4270B4B0020.08.19 16:03:13
14FIONA PL OL 19 840174 A427F2350020.08.19 16:03:25
15Młyński Łukasz PL OL 19 576756 A45448710020.08.19 16:04:07
16Poradnik Hodowcy PL OL 19 1200233 A427DB500020.08.19 16:04:28
17Grzeszek Krzysztof PL 0306 19 2307 A4543AE80020.08.19 16:05:00
18Bronka Dariusz PL 0296 19 1117 A4275EE40020.08.19 16:05:45
19Stuliglowa Maciej GB 19V 67752 A4273B7E0020.08.19 16:10:29
20Krzysztof Magdziarz PL OL 19 345438 A4503A320020.08.19 16:10:43
21Gaczyński Wiesław PL 0437 19 5247 A427CB050020.08.19 16:11:39
22Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949044 A427159C0020.08.19 16:11:53
23Kędra Adam PL OL 19 1117977 A45412FE0020.08.19 16:12:51
24Olszak Artur iDamianDV 03139 19 703 A4272EC00020.08.19 16:13:01
25Racing Team Opole PL 0262 19 309 A4545A510020.08.19 16:14:06
26Zbigniew Skonieczny PL OL 19 1063000 A42735380020.08.19 16:14:47
27Claudia Schwarm DV 05425 19 1973 A45478CC0020.08.19 16:18:56
28SG Lang DV 05382 19 1046 379BCFBC0020.08.19 16:19:23
29MILEWSKI &WILK DV 06697 19 42 A427CE8A0020.08.19 16:20:04
30FrąckowiakRacingTeamPL OL 19 1200424 A427EEEE0020.08.19 16:20:12
31Krystyna Zaborowska PL OL 19 576732 A454CD5D0020.08.19 16:20:38
32Krzysztof Magdziarz PL OL 19 345425 A45499AD0020.08.19 16:20:46
33Gostyński Robert PL OL 19 501404 A427E41B0020.08.19 16:21:24
34Team K.T.M.R PL 0356 19 13778 A45483A30020.08.19 16:22:17
35Krzysztof Kowalski PL 0280 19 15915 A454602E0020.08.19 16:22:29
36Kuznik Tadeusz PL 0407 19 2281 A42746CE0020.08.19 16:23:01
37Team Marakanow CZ 137 19 2601 A45435740020.08.19 16:23:12
38MILEWSKI &WILK DV 06697 19 40 A427B50B0020.08.19 16:23:41
39FIONA PL OL 19 840116 A427EE390020.08.19 16:23:47
40Kliks Wiesław PL OL 19 857607 A45465B00020.08.19 16:29:22
41Przednikowski Wieś PL OL 19 905652 A45464B10020.08.19 16:31:24
42Sabała Dariusz PL 097 19 5814 A427F87B0020.08.19 16:36:17
43Team Bylica PL 0480 19 1727 A45487270020.08.19 16:37:00
44Strzelec Zbigniew PL 0227 19 464 A4545D120020.08.19 16:37:44
45Krzysztof Frączak PL 0410 19 2609 A427F59C0020.08.19 16:38:24
46Henryk & Wiesław PL OL 19 900278 A427BD8B0020.08.19 16:38:43
47Tarasiuk Jerzy PL OL 19 109273 A4548A240020.08.19 16:39:35
48Karpiński Grzegorz PL 0324 19 2028 A427340C0020.08.19 16:40:50
49Claudia Schwarm DV 05425 19 521 A45107A10020.08.19 16:45:48
50Eskadra Marzeń PL 01 19 13753 A42731870020.08.19 16:46:18
51FrąckowiakRacingTeamPL OL 19 1200443 A427AD7C0020.08.19 16:46:31
52Monika Myk PL OL 19 493276 A4271A4C0020.08.19 16:46:58
53Johann Schula DV 09490 19 167 A45454FD0020.08.19 16:47:40
54Kurkowski Sławomir PL 0321 19 4884 A45457720020.08.19 16:47:50
55Baranowski Team PL 03 19 12114 A42719A70020.08.19 16:48:10
56Dorian RR PL OL 19 825671 A451F9810020.08.19 16:48:18
57Duch Marek i Róza DV 05941 19 1045 A45497270020.08.19 16:48:46
58Zawada Andrzej PL 01 19 13102 A42758EA0020.08.19 16:48:58
59Sabała Dariusz PL 097 19 5810 A451F71A0020.08.19 16:49:25
60Team Bylica PL 0480 19 1709 A42712EA0020.08.19 16:49:52
61Henryk Zaborowski PL OL 19 576752 A427F2620020.08.19 16:50:00
62ZACHODNI WIATR PL 0285 19 12023 A451AEF30020.08.19 16:50:28
63FIONA PL OL 19 840135 A45082FF0020.08.19 16:50:37
64Stuliglowa Maciej GB 19V 67741 A42747540020.08.19 16:54:29
65Glaza Dariusz PL 0437 19 5527 A427415A0020.08.19 16:54:38
66Gołębiewski Rafał PL 0373 19 1529 A45429CA0020.08.19 16:54:52
67Marcel Blattner DV 07402 19 584 A4274FB60020.08.19 16:55:15
68Olejarczyk Edmund PL 0239 19 2356 A45465A10020.08.19 16:55:43
69Oleksiak Zbigniew PL OL 19 949049 A427E5AB0020.08.19 16:55:49
70Seredyński Tomasz PL OL 19 1179730 A45433EF0020.08.19 16:56:06
71Bronka Dariusz PL 0296 19 1146 A42759AD0020.08.19 16:56:15
72Krupa & BursztynowicPL OL 19 1199990 A4273ED50020.08.19 16:57:06
73Hendrix Albert BE 19 5081276 A4546B7E0020.08.19 16:57:19
74Kędra Tomasz PL 090 19 1039 A42734C00020.08.19 16:57:27
75Seredyński Tomasz PL OL 19 1179844 A454989F0020.08.19 16:57:39
76Włosiński Paweł PL 018 19 2505 A42765FC0020.08.19 16:58:07
77FrąckowiakRacingTeamPL OL 19 1200451 A427BE3F0020.08.19 17:03:47
78SG Lang DV 05382 19 1043 A45031950020.08.19 17:04:21
79Bronka Dariusz PL 0296 19 1168 A45440000020.08.19 17:04:29
80Johann Schula DV 09490 19 168 A427401F0020.08.19 17:04:39
81Toruszewski Robert PL 01 19 13759 A42735CF0020.08.19 17:04:49
82Strzelec Zbigniew PL 0227 19 470 A45480A60020.08.19 17:05:38
83Tarasiuk Jerzy PL OL 19 109258 A42756A00020.08.19 17:05:48
84Bronka Dariusz PL 0296 19 1128 A4275FE30020.08.19 17:06:10
85Sulejewski Robert PL 0482 19 5379 A427F0550020.08.19 17:06:32
86Olgierd Rusinek PL 0305 19 4909 A427451A0020.08.19 17:07:08
87Krystyna Zaborowska PL OL 19 576702 A427689F0020.08.19 17:12:46
88J.Cieślak & J.MisiakDV 06697 19 335 A4274C9B0020.08.19 17:13:01
89Razik Marek PL 0407 19 7012 A42709F20020.08.19 17:14:44
90Krzysztof Frączak PL 0410 19 2626 A4271F470020.08.19 17:14:55
91Tarasiuk Jerzy PL OL 19 109606 A45457270020.08.19 17:16:17
92Strzelec Zbigniew PL 0227 19 469 A427F9010020.08.19 17:16:24
93Razik Jarosława PL 0407 19 7009 A4274FF20020.08.19 17:16:43
94Sabała Dariusz PL 097 19 5840 A45111DD0020.08.19 17:17:05
95Joński Robert PL 0362 19 6066 A427D77C0020.08.19 17:17:17
96Kliks Wiesław PL OL 19 857611 A454523B0020.08.19 17:17:58
97Tarasiuk Jerzy PL OL 19 109283 A45158550020.08.19 17:18:05
98Kędra Tomasz PL 0290 19 2622 A4275F010020.08.19 17:18:14
99Agnieszka FrąckowiakPL OL 19 1200458 A427E6B90020.08.19 17:18:55
100Team K.T.M.R PL 0356 19 13781 374CC0030020.08.19 17:22:57
101Jeleń Ryszard PL OL 19 901057 A45434570020.08.19 17:23:17
102Agnieszka FrąckowiakPL OL 19 1200323 A45177AF0020.08.19 17:24:14
103Kuczyński Benedykt PL 0189 19 7231 A454D4290020.08.19 17:29:10
104Półtorak & Cieślak PL 0170 19 1103 A4548E3F0020.08.19 17:30:24
105Błaszyk Michał PL 0285 19 3303 377E1E2E0020.08.19 17:34:43
106Kwiecień W & Z PL OL 19 503149 A454E5EC0020.08.19 17:34:54
107ZACHODNI WIATR PL OL 19 856409 A4547F7A0020.08.19 17:36:43
108Olgierd Rusinek PL 0305 19 4942 A4547F890020.08.19 17:37:23
109Kuznik Tadeusz PL 0407 19 103 A427FBE10020.08.19 17:43:47
110Razik Marek PL 0407 19 7021 A4540BD70020.08.19 17:43:53
111Gołębiewski Rafał PL 0373 19 1532 A45461F00020.08.19 17:48:48
112Szymański Krzysztof PL 0192 19 1723 A45438710020.08.19 17:49:40
113Agnieszka Turkot PL OL 19 905705 A45478DB0020.08.19 17:49:45
114Gostyński Zbigniew PL 0480 19 4002 A4545B140020.08.19 17:50:18
115Błaszyk Michał PL 0285 19 3339 A4548A600020.08.19 17:54:07
116Baranowski Team PL 03 19 12105 A42755A10020.08.19 17:54:53
117Piotr Witulski PL 0480 19 4122 A427C0790020.08.19 18:01:00
118Eskadra Marzeń PL 01 19 13718 A450AA410020.08.19 18:01:39
119Artur Frąckowiak PL OL 19 1200448 A427A4EE0020.08.19 18:01:44
120Tarasiuk Jerzy PL OL 19 109244 A4517DD60020.08.19 18:02:56
121Team Marakanow CZ 137 19 2602 3729C7EF0020.08.19 18:03:43
122Kędra Adam PL 0459 19 2734 A454E9510020.08.19 18:10:15
123Kliks Wiesław PL OL 19 857609 A4546A420020.08.19 18:10:19
124Beata Paczkowska PL 0306 19 1952 A45440880020.08.19 18:23:57
125Piechowiak D MalwinaPL 0306 19 259 37B032140020.08.19 18:24:50
126Tarasiuk Jerzy PL 0385 19 1031 A4546DE50020.08.19 18:27:45
127Yevheniy Gudz DV 08867 19 605 A454EFD30020.08.19 18:37:19
128Artur Frąckowiak PL OL 19 1200398 A42747360020.08.19 18:44:19
129Stuliglowa Maciej GB 19V 67744 A454611E0020.08.19 18:44:55
130Rudalski Mariusz CZ 0235 19 1200 A427B7FA0020.08.19 18:45:29
131Gański Krzysztof PL 063 19 7436 A4549FD40020.08.19 18:51:18
132Agnieszka FrąckowiakPL OL 19 1200332 A450D5650020.08.19 18:51:22
133Smólka Sebastian PL 0123 19 310 A454789F0020.08.19 18:52:28
134Borys Myk PL OL 19 493299 A4545ED50020.08.19 18:53:00
135Team Modliszewice PL 047 19 3707 A4548C130020.08.19 18:53:04
136Hendrix Albert BE 19 5081277 A4546FD40020.08.19 18:54:44
137Yevheniy Gudz DV 08867 19 655 A427EE020020.08.19 18:55:30
138Włosiński Paweł PL 018 19 2511 A4545F100020.08.19 19:08:10
139Krzysztof Frączak PL 0410 19 2640 A45451A50020.08.19 19:08:49
140Kurek Przemysław PL 097 19 5401 A454305B0020.08.19 19:09:16
141Yevheniy Gudz DV 08867 19 620 A45454B10020.08.19 19:15:50
142Gołębiewski Rafał PL 0373 19 1533 A4548EE40020.08.19 19:15:52
143Baranowski Team PL OL 19 1066993 A4509C400020.08.19 19:16:55
144Andreas Blattner DV 07402 19 496 A4548E5D0020.08.19 19:24:16
145Krzysztof Magdziarz PL OL 19 345449 A4546C8C0020.08.19 19:24:19
146Team Marakanow CZ 137 19 2606 377FE18C0020.08.19 19:24:45
147Poradnik Hodowcy PL OL 19 1200238 A427CABB0020.08.19 19:26:19
148Matysiak & KoniecznyPL 0217 19 2106 A45445DE0020.08.19 19:27:41
149ZACHODNI WIATR PL OL 19 856419 A4506CB80020.08.19 19:31:20
150Rosinek Mateusz PL OL 19 904842 A454FB310020.08.19 19:31:24
151Kędra Adam PL 090 19 1036 A4549F7A0020.08.19 19:31:49
152Piwowarczyk Adam PL OL 19 939076 A45476820020.08.19 19:31:54
153Dorota Kuźmińska PL OL 19 923173 A4543EC60020.08.19 19:34:11
154Stachelski Tadeusz PL 013 19 6630 A45116410020.08.19 19:37:50
155J.Cieślak & J.MisiakPL OL 19 887675 A427E0730020.08.19 19:38:49
156Team K.T.M.R PL 0356 19 13761 A454511E0020.08.19 19:41:37
157Yevheniy Gudz DV 08867 19 636 A45497090020.08.19 19:43:13
158Razik Marek PL 0407 19 7034 A45469F80020.08.19 19:51:39
159Kuczyńscy Kasia & M PL OL 19 129560 A45485DE0020.08.19 19:54:20
160Jaskuła Z & B PL 0407 19 7733 A4543BE70020.08.19 19:58:33
161Pieróg Roman PL 0305 19 4391 A4549C130020.08.19 19:58:38
162Tkaczuk Dariusz PL 0303 19 7190 A45477630020.08.19 20:01:55
163Karpiński Grzegorz PL 0324 19 2024 A45108300020.08.19 20:14:03
164Beata Paczkowska PL 0306 19 1959 A4547A7F0020.08.19 20:14:18
165Beata Paczkowska PL 0306 19 1946 A45442950020.08.19 20:14:35

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone