Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 201577

Tłumaczenie


Klas. drużynowa 2017

Końcowa klasyfikacja drużynowa

Lp.Imię i NazwiskoSuma AS PunktówSuma konkursów 3 z 5 (na 9 możliwych)
1Ślusarz Ireneusz 1086.95 12
2A i A Frąckowiak 941.34 12
3Dajlid Radek i Edek 909.37 12
4Oleksiak Mariola 898.04 12
5Para Stanisław 867.93 12
6Jeleń Ryszard 865.77 12
7Zaborowski Henryk 849.96 11
8Tarasiuk Jerzy 2 839.57 12
9Yevheniy Gudz 816.9 11
10Ciążela Sławomir 798.09 11
11Kuczyński Benedykt 794.44 12
12Zachodni Wiatr 790.09 10
13Józef Bator 767.86 12
14Ślusarz Ireneusz 2 766.22 10
15Mistrz KLD dla HANI 749.92 12
16Szaranek Paweł 745.25 12
17Wolfram Kahl & Sohn1 728.47 12
18Herman Beverdam 2 695.4 10
19Mączyński Bronisław 675.52 12
20Markus Lanke 674.69 11
21A.K. 674.32 11
22R i Z Gostyńscy 666.1 9
23Malmon & Zaborowski 663.98 12
24Dla Grażynki 663.87 8
25Ćwikła Mieczysław 657.87 11
26Tarasiuk Jerzy 1 651.23 9
27Olejarczyk Edmund 649.54 10
28Artur Frąckowiak 648.97 11
29W i L Styczeń 631.41 8
30Plata Mariusz 588.38 11
31Kaleja Piotr 586.33 9
32Agnieszka Frąckowiak 583.4 9
33Kuciejczyk - Poznar 575.54 8
34SYBILLA 565.9 8
35Oleksiak Zbigniew 553.97 9
36Jacob Poortvliet 536.47 9
37J Cieślak & J Misiak 534.29 8
38Kos Ryszard 526.85 9
39Artur Markiewicz 524.01 9
40Andrzej Kamiński 514.31 9
41J & Antje Poortvliet 509.22 8
42E i T Czupryniak 486.84 8
43Champion & Nowak 2 481.1 9
44Glaza Dariusz 480.53 8
45Ciechanowski Marek 473.11 8
46Jacob Poortvliet2 460.79 7
47Olgierd Rusinek 455.92 9
48Majewski Karol 448.33 8
49Wolfram Kahl & Sohn2 430.21 9
50Ciekański-Ciuruś 421.25 5
51Kapłon Roman 399.63 7
52Wieś Przednikowski 397.47 6
53Gatkowski Roman 388.18 8
54Szymański Zbigniew 348.55 6
55Andreas Blattner 342.71 5
56Krala Grzegorz 336.28 6
57Lange Andrzej 333.48 7
58Champion & Nowak 326.31 5
59Rajewski Bogdan 315.7 6
60Herman Beverdam 1 314.7 4
61D & M Szesny 308.17 5
62Godzieba Janusz 305.26 5
63Team Marakanow 292.76 4
64Markus Lanke2 289.08 5
65R i Z Gostyńscy2 284.42 4
66Piotr K. 282.05 5
67Team W & P 276.66 4
68Piotrowska Gienia 274.03 4
69Młyński Łukasz 264.08 5
70Beata Jaskuła 236.35 3
71Dla Hani 232.04 6
72Zając Dariusz 228.3 4
73Mattheeuws-Kostorz 221.41 4
74Dudziński Tadeusz 220.61 3
75Tymon Włodarczyk 207.49 3
76Gański Krzysztof 202.36 4
77Monika Przednikowska 193.99 4
78Piotr K.2 189.35 3
79Cyfra Stanisław 182.04 4
80Bocheńczak Jan 180.69 3
81Rybicki Rafał 152.7 2
82Władek dla JOASI 150.47 4
83Rurarz Zbigniew 145.5 2
84Po Ra Pi 143.7 2
85Malmon & Zaborowski2 142.26 2
86Team Marakanow 2 141.28 4
87Poradnik Hodowcy 139.38 3
88Sandra Przednikowska 130.11 2
89Rusinek Zygmunt 123.03 2
90Jaskulski Konrad 96.09 2
91Jaśkowski Marian 86.89 1
92Biernat Andrzej 78.09 2
93J. Marzol/D. Repanow 50.9 1
94Wójcicki Grzegorz 49.8 1
95Szocik Leszek 48.33 1
96Piotrowski Ryszard 39.33 1

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone