Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

Prosimy o kontakt
w godz. 10:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963


Kontakt w języku angielskim:

Robert Gostyński
tel. 0044 789 537 5122
+48 694 627 979

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 508478

Tłumaczenie


Klas. drużynowa 2018

Klasyfikacja drużynowa po 6 locie

Lp.Imię i NazwiskoSuma AS PunktówSuma konkursów 3 z 5 (na 18 możliwych)
1Yevheniy Gudz1180.317
2Sławomir Gocyla1096.7918
3Zbigniew Oleksiak1072.714
4Skonieczny Zbigniew1012.1614
5Maciej Stuliglowa991.6914
6Filipkowski Mirosław987.2514
7D & M Szesny Vip986.0112
8Przednikowski Wieś925.7412
9Johan Sweeck924.5515
10Zaborowski Henryk909.5912
11Kubandt Andrzej863.2614
12Tarach & Gotowiec 2858.413
13Kacperski Cezary 2855.2213
14J. Tarasiuk SMGE 3840.2312
15Wenzel Heinrich821.3212
16Gostyński Robert V2793.8512
17Sulejewski Robert793.8112
18Borys Myk776.6312
19Łutczyk Dominik Vip776.412
20Pietrzyk Dariusz773.1413
21Kulas Sławomir752.1111
22Poortvliet Jacob745.549
23Jankowski Ireneusz743.1713
24Gański Krzysztof710.2712
25Jaskuła Beata i Zygm707.138
26Yevheniy Gudz 2705.7113
27Figiel Daniel697.7611
28Wolfram Kahl Sohn3695.1411
29Działak E & J687.659
30Dariusz Gołębiewski2686.2512
31Team A.G.R.F.663.749
32Frączak Krzysztof655.189
33Artur Frąckowiak Vip648.099
34Jan Norbert616.3212
35BOSKI609.579
36Styczeń Marek591.587
37Grzelak P i D590.3811
38Lica Marek587.7311
39Czechlowski Paweł574.639
40Piankowska Laura567.677
41Kacperski Cezary565.789
42Dróżdż Radosław560.4710
43Gierat Miggel553.217
44J. Tarasiuk SMGE Vip547.169
45Gostyński Robert V544.478
46Kulas Przemysław534.438
47Beverdam H i D534.347
48Gaczyński Wiesław531.5410
49Baranowski/Domżalski530.17
50Młyński Łukasz522.796
51Baranowski Team509.026
52Dariusz Gołębiewski500.488
53Team Frątczak494.247
54Pielesiak Leszek477.76
55Jeleń Ryszard477.476
56Styczeń Władysław473.178
57J. Tarasiuk SMGE 2466.489
58Kuczyński Benedykt464.467
59Ziomek Norbert463.518
60Ćwikła Mieczysław456.67
61Cyfra Stanisław453.2910
62Turkot Agnieszka452.46
63Dorian RR451.539
64Kos Ryszard449.116
65SG Lang448.446
66Poradnik Hodowcy447.416
67Artur Frąckowiak 2442.275
68Zaborowski Henryk V2441.686
69Blattner Andreas440.676
70MWG Dobczyce439.78
71Rafał Gołębiewski434.177
72Artur Frąckowiak2VIP425.475
73Szmygin Mieczysław421.796
74Artur Frąckowiak421.377
75Bednarek Władysław420.156
76Cieślak & Misiak418.718
77Piechowiak Dawid415.396
78Glaza Dariusz410.997
79Borys Myk Vip394.366
80Junk Jerzy2394.336
81Jerzy Klein VIP394.147
82Zjawin & Gachowski393.637
83Para Stanisław384.556
84Kulas Sławomir 2382.616
85Figiel Daniel 2373.347
86Beverdam H i D 3371.934
87Mańkucki Tadeusz369.76
88Link Marek 2369.36
89Kuźnik Tadeusz365.956
90Dla Hani365.16
91Para Stanisław 2364.76
92Urban Waldemar363.736
93Baranowski Team2357.624
94Rusinek Olgierd355.535
95Drużka & Zarębski352.896
96Rafał Gołębiewski 2352.026
97Jonas Wolfgang351.66
98Sabała Dariusz350.835
99E i T Sawczuk348.025
100Józef Bator346.596
101Team Żagań344.35
102Wróblewski Marek340.676
103Dorian RR2340.345
104E i T Czupryniak340.096
105Bocheńczak & Zagata339.385
106Ola K339.195
107Junk Jerzy335.296
108Rafał Gołębiewski V334.185
109Kulas Sławomir 3332.445
110Magda vel Kamyszek 1322.756
111M Raczyński & Dróżdz321.66
112Popiół Krzysztof321.344
113ZACHODNI WIATR321.055
114PIOTR-13317.736
115Joskowski H i S301.85
116Steciuk Stanisław297.536
117FIONA295.985
118Kowalscy DarekEdyta295.754
119A B Woźniak294.855
120Bis-Marzol-Repanow291.675
121Jaskuła BeataiZygm 2290.644
122Kuźmińska Dorota289.436
123G Delaney &Gostyński286.85
124Kuciejczyk -Poznar V285.584
125Jureczka Krzysztof 3282.574
126Szklarz Marian281.855
127Hryckowian A & J279.765
128Kędra Tomasz275.445
129Gatkowski Roman274.085
130Matysiak & Konieczny273.683
131Zaborowska Krystyna273.575
132Zaborowski Henryk V1273.343
133Kuleta Mariusz268.074
134Grzelak P i D 2263.596
135Razik Jarosława261.133
136Albert Hendrix259.073
137Jerzy Klein258.433
138Salomea Cichowska250.236
139Głowacki Janusz250.043
140Cieślak & Misiak 2240.824
141Kicko Tadeusz 2236.753
142AGNES 170234.174
143Ruta Ryszard233.855
144Kajdzik Tomasz2333
145Moczulski & Kamiński230.983
146Link Marek230.584
147Sołtysiak &Bartoszak229.685
148Józef Bator 2229.423
149Błaszyk Michał2213.564
150Bronka Dariusz210.293
151Gmiński Tomasz203.863
152Szymczak Grzegorz195.682
153Krowicki & Naculak193.472
154Yevheniy Gudz Vip193.224
155Glaza Dariusz2191.065
156Karpiński Grzegorz190.362
157Plesiak Damian185.442
158WARKA184.342
159Strzelec Zbigniew182.782
160Magda vel Kamyszek 2182.562
161Bednarek Władysław 3178.663
162Team Bylica 2171.693
163Johann Schula170.793
164Rudalski Motylewski170.482
165Rosa Dorota170.122
166D & M Szesny168.233
167Błaszyk Michał166.362
168Grządziel/Machnicki166.092
169Johan Schindler164.662
170Łutczyk Dominik163.184
171Krala Grzegorz154.822
172A Frąckowiak152.82
173Duch Mariusz Marek139.762
174Maziarz Konrad134.043
175Rajewski Bogdan133.82
176Cossmann Rudolf126.473
177Pawlus Jerzy125.742
178Team Rafał Reszka124.794
179Jaskuła Beata iZygm2112.052
180Mamiński Mariusz110.972
181Miśkiewicz Paweł108.763
182Przednikowski Wieś 2100.432
183Jureczka Krzysztof 41001
184Team W & P 299.31
185Kaleja Piotr98.81
186Kubiak Dariusz98.374
187Zabrocki - Łutczyk97.492
188Bartek Nawrocki96.791
189Poortvliet J i Antje96.291
190Olejarczyk Edmund95.681
191Team D J T94.881
192Noga Grzegorz94.581
193Kocjan Grzegorz94.481
194Błaszczak Mirosław93.471
195Peter Gerritsen93.371
196Bandrowski Michał93.171
197Godzieba Janusz91.371
198S Ciążela SPECTOS90.872
199Rzepka Marek Marcin89.461
200Penczyński Krzysztof89.061
201Artur Kozak88.651
202Jureczka Krzysztof 288.551
203Ciechanowski Marek87.951
204Jureczka Krzysztof V87.051
205Master Team 285.341
206Blattner Marcel84.941
207Kacperski Cezary 383.841
208Zbigniew Szymański82.831
209Team Ratsch81.731
210Zaborowski Henryk 280.521
211Nastasowski & Włoch80.221
212Krupa /Bursztynowicz78.821
213Kurek Przemysław78.411
214Master Team77.811
215Motylewski Robert76.311
216Włosiński Paweł73.81
217Kuciejczyk - Poznar73.391
218Zaborowski & Broma72.691
219Szopa Ireneusz72.491
220Tarach & Gotowiec70.951
221Maciej Stuliglowa 270.481
222Macherowski Sławomir68.881
223Ankus Mariusz60.181
224ABOSKI40.932
225Derewlany Edward11.572

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone