Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

Prosimy o kontakt
w godz. 10:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963


Kontakt w języku angielskim:

Robert Gostyński
tel. 0044 789 537 5122
+48 694 627 979


Kontakt w języku szwedzkim i duńskim:

Roman Zając
+48 606 351 517

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 805232

Tłumaczenie


Klas. drużynowa 2020

Klasyfikcja po 5 locie (ostateczna)

Lp.Imię i NazwiskoSuma AS PunktówSuma konkursów
1Henryk& Wiesław Team860,6712
2AgnieszkaFrąckowiak2686,7510
3Kurkowski Sławomir633,1111
4A i A Frąckowiak560,3711
5HANIA524,529
6Piechota Jerzy513,9510
7D & M Szesny 2485,959
8RAZIK JAROSŁAWA484,617
9Oleksiak Zbigniew474,658
10Błaszyk Michał472,728
11Wich Edward469,1911
12Artur Frąckowiak 3467,629
13Marzol Jerzy464,887
14Artur Frąckowiak 2456,217
15Oleksiak Zbigniew 2452,079
16D & M Szesny438,168
17Krupa/Bursztynowicz419,539
18Bator Józef407,036
19Błaszyk Michał 2404,377
20Poradnik Hodowcy382,366
21Szymczak Henryk 2374,795
22Z Giczewski & Górski366,675
23Team Duch/Frąckowiak366,078
24Zatorski/Janiszewski360,065
25RAZIK MAREK345,376
26Lena Pertek337,745
27Kruk R & Zabłocki G333,436
28Dariusz Stafiej320,856
29Lidia i P Kucharscy318,046
30Rzepka Robert i Irek317,915
31Krupa/Bursztynowicz2309,829
32Blattner Marcel307,665
33Przednikowski Wiesiu295,127
34Gostyński Robert289,17
35Dla Hani286,547
36Skonieczny Zbigniew285,596
37Bronka Dariusz274,094
38Kozak Artur265,454
39Gostyński Robert 2260,965
40Plata Mariusz245,696
41Przednikowski Wieś 2244,855
42Artur Frąckowiak 4239,674
43Piechowiak Dawid i M233,74
44Graś Grzegorz229,024
45Kalisz Wiesław196,146
46Blattner Andreas191,293
47Artur Frąckowiak180,233
48Lica Marek 2173,713
49Dajlid Edward164,422
50Mikołajczyk Piotr151,753
51Bedrich Mach146,983
52Zając R. & Gajda K.144,963
53Majewski Bogdan144,93
54Lica Marek144,073
55Szymczak Henryk 399,852
56Ziemlewski Krzysztof97,353
57Joński & Oleksy94,182
58NIKOLA 293,953
59Szymczak Henryk92,861
60Joński Robert87,223
61Bronka Dariusz 283,721
62Antoni i Oliwia83,052
63Agnieszka Frąckowiak81,255
64Skonieczna Ewa80,243
65G Krala & D Stafiej59,32
66Karol & Piotr Ciuruś57,862
67Gostyński Zbigniew46,674
68Czupryniak Tomasz45,372
69RAZIK JAROSŁAWA 230,842
70Witulski Piotr28,491
71Bedryj Dariusz18,021
72DLA GRAŻYNKI13,371
73Sawiński Janusz2,331

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone