Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 201605

Tłumaczenie

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi
1. Buttner G i A Swarzędz 5
2. Aga Złotoryja 10
3. Richard Middendorp Naaldwijk 10
4. HENRYK SZYMCZAK MASZEWO 10
5. Heinz Bindacz Hamburg 4
6. Alistair Hogg Winchburgh 10
7. Adam Odolanów 5
8. Team Noel-Willockx Baasrode 5
9. SMGE Krzysztof Rumik Łosice 5
10. Marcin Bochynek Zabrze 3
11. Waldemar Gajewski Łysomice 2
12. Jacob Poortvliet Surhuizum 5
13. Witold Konieczny Kościan 1
14. Natalia Konieczna Kościan 1
15. Kubacki & Włodarczyk Swarzęc 5
16. Stefan Łukasz Kaniewski Kiełczów 2
17. Dariusz Glinka Drwalew 5
18. Robert Łukasik Jaworzyna Śląska 2
19. Krzysztof Łój Grodków 5
20. Tomasz Goryl Grodków 5
21. Grzegorz Nowotarski Brzeg 2
22. Nowak Weronika i Grzegorz Konina 5
23. Dominik Palarski Milicz 2
24. Artur Pawelec Radomsko 3
25. Mateusz & Grzegorz Solan Przecza 3
26. Marek & Marcin Rzepka Wola Rzędzińska 3
27. Team Pogoda Krośnica 5
28. Józef Wania Przysietnica 2
29. WEPRYK MIROSŁAW koszalin 3
30. Tadeusz Dudziński Szczecin 5
31. DiK Tuchola 2
32. Zbigniew Szymański Ochla 2
33. Michał i Patryk Wróbel Łubniany 4
34. Yevheniy Gudz Lautertal 10
35. JERZY TARASIUK ŁOSICE 6
36. Roman Jaguś Orzechów 5
37. Waldemar Piszczała Orzechówek 3
38. Dariusz Zając Zielona Góra 5
39. HENKEL.ROBERT REJOW 5
40. KOSTORZ - ŻÓŁKIEWICZ Żędowice 2
41. ZBIGNIEW OLEKSIAK KOZIEGŁÓWKI 5
42. Tomasz Gawin Grudziądz 2
43. WIESŁAW PRZEDNIKOWSKI ŚWINOUJŚCIE 2
44. Szymczak Piotr Dobrzany 3
45. Richter Agata Dobrzany 3
46. "WG GIEWONT" Jan Bocheńczak Pyzówka 3
47. Moczulski - Kamiński Mrzeżyno 2
48. PAWEŁ ORŁOWSKI Sianów 3
49. PIOTR PAWLAK Kandlewo 4
50. ADAM SEHNKE HEILIGENHAFEN 10
51. KAZIMIERZ LATAWIEC NIWNICE 3
52. ARTUR JAWOR PORADÓW 2
53. WALDEMAR BĄK PRZEWÓZ 3
54. Team " Spreebote" Furstenwalde 5
55. Team " Prenzlau" Prenzlau 5
56. Team " Gebruder" Furstenwalde 5
57. Jens Seeger Kassel 5
58. Henryk Ernest Toruń 5
59. Olczyk Tomasz Toruń 5
60. ZACHODNI WIATR Poznań 3
61. NOWOSIELECKI MAREK KRAKOW 3
62. Greg Team Svrcinovec 10
63. Michna Racing Team Wrocław 2
64. Jerzy Koźlik Opole 5
65. Tomasz Kajdzik Siewierz 2
66. dariusz jurkiewicz high wycombe 2
67. Bogdan Rajewski Wapnica 2
68. Gerhard Weger Ahlbeck 3
69. Dominik Namysłowski Olszówka 134 3
70. Sławomir Ciążela Gryfino 10
71. dariusz bieniek katrineholm 5
72. LOREK M.- ŁOSIŃSKI P. Karsin 7
73. Łukasz Borkowski Barlinek 1
74. Mateusz Wałęsa Olsztyn 3
75. OLGIERD RUSINEK PLESZEW 3
76. Mieczysław Szmigin Goleniów 5
77. Johen Hiller HEILIGENHAFEN 2
78. Chwarzyński Rajmund & Nienałtowski Dariusz Czarna Białostocka 5
79. Artur Frąckowiak Modrzyca 5
80. Karol Grondzki Wrzesina 5
81. Marek Ciechanowski Gryfice 3
82. Bronisław Mączyński Gmina 3
83. Jarosław Chlebus (Jaraw) Oś 40-lecia 5/5 Bakałarzewo 2
84. Mieczysław Ćwikła Syców 6
85. HOLGER DORMANN HEILIGENHAFEN 2
86. Ey Berno Aet - Brenz 3
87. prof. vet. S. Grund Berlin 3
88. Lau Manfred Premnitz 4
89. Paweł Orłowski Sianów-Promocja 3
90. Stefan i Łukasz Kaniewski Kiełczów-Promocja 2
91. Mateusz Wałęsa Olsztyn-Promocja 3
92. Bogdan Rajewski Wapnica-Promocja 2
93. Michał i Patryk Wróbel Łubniany-Promocja 4
94. Adam Odolanów-Promocja 5
95. Wiesław Przednikowski Świnoujście-Promocja 2
96. Tomasz Kajdzik Siewierz-Promocja 2
97. Mirosław Wepryk Koszalin-Promocja 3
98. Tomasz Gawin Grudziądz-Promocja 2
99. Poradnik Hodowcy Jan i Stanisław Górscy Nowa Sól 5
100. Uwe Alther Greifswald 4
101. Eberhard Henkel Fürstenwalde 3
102. Bodnar & Konieczny 78-421 Drzonowo 5
103. Toni Deigner Groß- Umstadt/Semd 3
104. Joanna Rekosz Dabrowa Gornicza 3
105. Henning Dressler Bad Salzdetfurth 4
106. Bernhard.Jokschies Seebad.Ahlbeck 4
107. Stanislaw.Para Szaflary 5
108. Gunter.Friebe Blankenhain 3
109. SG Lembke Gross Nemerow 2
110. SG. Kleser / Hallmann Staufenberg 3
111. EINZATZSTELLE HEILIGENHAFEN HEILIGENHAFEN 10
112. Dieter Streckbein heiligenhafen 2
113. HEINZ Brandt BURG/Ferhman 4
114. Siegfried.Mangler Gaggenau 4
115. GERNOT SCHLESELMANN--TEAM JAN LENSAHN 2
116. Rainbow Lofts Anglesay 3
117. D Clark and Son Falkirk 3
118. Rachel Syndicate South Queensferry 3
119. RYSZARD KOS KAMIEŃ POMORSKI 3
120. Team Uckermark Oberuckersee/ OT Warnitz 8
121. Team Młyński & Müller Neümunster 15
122. Lesław Pakuła Złotoryja 10
123. Norbert-Gaul Torgelow 2
124. Grzegorz Fornalkiewicz 64-400 Międzychód Strzelecka 13 5
125. Marcin Cichy Wieliczka 3
126. Damian Lewandowski Żmigród 1
127. Piwowarczyk Rafał Adrian MWG DOBCZYCE Raciechowice 2
128. Walter.Toth Sassenburg/Stude 2
129. Dieter.Schmieda Furstenwalde 4
130. Grzegorz Wójcicki Grajewo 2
131. Van Hove-Uytterhoeven Putte 2
132. Jaap Koehoorn Twijzel 5
133. renate fräßdorf frankfurt ( Oder) 1
134. peter fräßdorf frankfurt ( Oder) 1
135. Ehrhard.Richter Neuendorf-Sande 2
136. Team blau Torgelow 7
137. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 3
138. Pavel Melicherik Słowacja 12
139. Ondrej Novak Słowacja 6
140. Martin Jakubcik Słowacja 8
141. Adam Fenik Słowacja 10
142. Fabian Robert Winkowscy Bobolice 5
143. Dieter, Reifenberger Buttelstedt 4
144. Reinhard Spranger Stadtlohn 2
145. uwe jäger Stubbenfelde 4
146. PIOTR I DANIEL GRZELAK DARLOWO 5
147. Rainer Trost Burg/Fehmarn 3
148. Razik Marek Orzechowo21 6
149. GARDOCKI Warszawa 2
150. Po Ra Pi Sochaczew 3
151. Władysław Pierzak Rekowo 5
152. Andrzej Bielecki Kursztyn 2
153. Beata Jaskuła Gryfice 5
154. Uwe Alther Splietsdorf 6
155. DANIEL SOLARSKI KULICE 2
156. ANNA SOLARSKA KULICE 1
157. rEINHARD-TREBSDORF DOBERLONG-KIRCHHEIM 2
158. SG Olerich /Pietruschka Kuckssee/ OT Krukow 8
159. Zygmunt Jaskuła-Profil Gryfice Gryfice 2
160. Herbert Weiß Stäbelow 2
161. Wolfram Kahl und sohn Welßenfels 4
162. KAMIL GRZELAK OSTRZYCA 2
163. Piotr Parys Lekartów 1
164. BEATA PACZKOWSKA Zarnowo 2
165. Team DDR Weißenfels 2
166. Mateusz Michna Wrocław 2
167. rafał dynkwald choszczno 2
168. Edmund Olejarczyk Olsztyn 5
169. Pollin Marc & Geert Jabbeke-Snellegem 6
170. Katarzyna Bezpałko Wołczyn 1
171. Waldemar Bezpałko Wołczyn 1
172. Eckhard Laß Greifswald 2
173. WARMIŃSKIE ASY WRZESINA 5
174. Buttner G i A Swarzędz 8
175. Jaap Koehoorn Twijzel 3
176. RYSZARD PIOTROWSKI KAMIEŃ POMORSKI 4
177. JERZY KOSTORZ ŻĘDOWICE 2
178. PIOTR GRYWALSKI SROMOWCE WYŻNE 2
179. Krzysztof Gański Suleczyno 1
180. Aleksandra Ciechanowska Gryfice 1
181. Ireneusz Ślusarz Poznań 4
182. Jarosław Krupa Gdynia 2
183. H&A Klaas Rietberg 5
184. Bronisław Mączyński Plewiska/Ponania 4
185. Dawid Rzadkowski Stargard Szczeciński 2
186. Ilse Labahn Ostseebad Heringsdorf 2
187. HEINZ Brandt BURG/Ferhman 4
188. Sylwester Ostapiuk Krępa Słupska 5
189. Przemek i Janusz Schmidt Czersk 2
190. Jankowski Ireneusz i Dawid Sianów 5
191. Bogdan Krasiński Grajewo 1
192. klaus Dieter Grotzke Wismar 2
193. Dariusz Krenz Daniszyn 2
194. Rafał Rybicki Chobienice 6
195. Jacek Smorawski Syców 5
196. Tomasz Cieslak Goleniow 2
197. TADEUSZ GIERCZAK TYCHY 5
198. Radoslaw Chojnowski TEAM Grudziądz 3
199. Daniel Olas Ślesin 4
200. sembratowicz Miedzychod 5
201. Jacob en Antje Poortvliet. Surhuizum 5
202. Chris Hebberecht Evergem 3
203. Jelle Roziers Bevel 4
204. Müller Karl - Heinz Oberkrämer 4
205. Roman Kapłan Szamotuły 2
206. Team Preussen Predersdorf/Müncheberg 7
207. Dariusz Glaza Zakrzewo 5
208. Siegfried Klein Havel 4
209. KAMINSKA MAGDA I WADIM SEMBRATOWICZ Miedzychod 3
210. Rachel Syndicate South Queensferry 1
211. Janusz Godzieba Świnoujście 2
212. Zbigniew Podolak Kosakowo 1
213. Andrzej Lange Świnoujście 2
214. Thorsten Daum Otzberg 5
215. Hardy Krüger Rommerskirchen 2
216. Hans Paul Eßer Nievenheim 3
217. Jan Łopatowski Grajewo 3
218. Jens Seeger Fuldatal 5
219.
220.
221.
RAZEM: 837

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone