Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 201589

Tłumaczenie

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Artur Pawelec Radomsko 10 +2
2. Bracia Borzęccy Św.Katarzyna 3 +0
3. Po Ra Pi Gąbin 3 +0
4. Tadeusz Dudzński Szczecin 5 +1
5. Mateusz Michna Wrocław 5 +1
6. Yevheniy Gudz Bensheim 5 +1
7. Jarosław Umiński Sierpc 5 +1
8. Wolfram Kahl & Sohn Weißenfels 10 +2
9. Marek RACZEK NAMYSŁÓW 4 +0
10. Przemek Wiktorowicz Nowe Miasto 2 +0
11. RUDALSCY & MOTYLEWSKI Międzylesie 5 +1
12. Konrad Podsiadły Gózd 2 +0
13. Rafał Rybicki Chobienice 5 +1
14. Płoskonka-Szatanik Rajcza 5 +1
15. J.Krupa Gdynia 2 +0
16. Buttner G i A Swarzędz 7 +1
17. Dariusz Zając Zielona Góra 4 +0
18. Łukasz Młyński Chynowo 5 +1
19. Michna Racing Team Wrocław 2 +0
20. Bronisław Mączyński Gmina 5 +1
21. Ryszard Piotrowski Kamień Pomorski 3 +0
22. Władysław Pierzak Rekowo 3 +0
23. HEINZ Brandt BURG/Ferhman 5 +1
24. Pollin Marc & Geert Jabbeke-Snellegem 5 +1
25. RYSZARD KOS KAMIEŃ POMORSKI 5 +1
26. Roman Kapłon Szamotuły 5 +1
27. Beata Paczkowska Zarnowo 3 +0
28. Henryk Bodnar Drzonowo 5 +1
29. Wiesław Przednikowski Świnoujście 4 +0
30. Rozamunda Slupsk 3 +0
31. WARMIŃSKIE ASY- E.J.WALESIAK WRZESINA 4 +0
32. Lesław Pakuła Złotoryja 10 +2
33. Chwarzyński-Nienałtowski Zielin 5 +1
34. Poradnik Hodowcy Jan i Stanisław Górscy Nowa Sól 5 +1
35. Krzysztof Gański suleczyno ul-brzozowa 34 3 +0
36. Moczulski-Kamiński Mrzeżyno 2 +0
37. RAJEWSKI BOGDAN Wapnica 3 +0
38. Jacek Smorawski Syców 5 +1
39. mariusz zelent bobolice 5 +1
40. GAWIN TOMASZ GRUDZIĄDZ 4 +0
41. Sławomir Szaranek "ZACHODNI WIATR" Wroniawy 3 +0
42. Grzegorz Senkowski Świnoujście 2 +0
43. Rene u. Uwe Weißenfels 5 +1
44. Kortas Adam SWINOUJSCIE 2 +0
45. Ute Kahl Weißenfels 2 +0
46. Stanislaw Sikora 66-010 Nowogrod Bobrzanski 5 +1
47. filip-jarek jerdonek zawonia 5 +1
48. konieczny arkadiusz Odolanów 5 +1
49. Kozicki Rafal i Natalia Kleve 10 +2
50. WG Łąck Łąck 5 +1
51. Cieślak Tomasz Goleniów 4 +0
52. Mateusz Wałęsa Olsztyn 3 +0
53. Artur Frąckowiak Modrzyca 10 +2
54. Stefan Kaniewski Kiełczów 2 +0
55. A.K.PIWOWARCZYK MWG DOBCZYCE RACIECHOWICE 4 +0
56. Marek Franiak Łagów 1 +0
57. Uwe Alther Splietsdorf 6 +1
58. Ginterek Niegowa 2 +0
59. Piotr Parys Lekartow 2 +0
60. Team Marakanow Görlitz 10 +2
61. AGNIESZKA TURKOT ŚWINOUJSCIE 2 +0
62. Roman Gatkowski Poznań 3 +0
63. Stanislaw Para Szaflary 3 +0
64. Oleksiak Zbigniew Koziegłówki 5 +1
65. Oleksiak Zbigniew Koziegłówki 5 +1
66. Ireneusz Ślusarz Poznań 5 +1
67. Team Jan Heiligenhafen 5 +1
68. Dieter Streckbein Heiligenhafen 5 +1
69. Johana Hiller Heiligenhafen 5 +1
70. Z. Ciekański - P. Ciuruś Świnoujście 2 +0
71. Karol Ciuruś Toruń 1 +0
72. Michał i Marcin Rakowscy Nowe Miasto 5 +1
73. MAREK RAZIK NOWOGARD 5 +1
74. Peter Janßen Kleve 10 +2
75. Beata i Zygmunt Jaskuła Gryfice 6 +1
76. Henryk Zaborowski Nowa Wieś Lęborska 5 +1
77. Will & Falco Ebben Boven-Leeuwen 5 +1
78. Franz Schutten Lobith 5 +1
79. Dariusz Glaza Darłowo 5 +1
80. dariusz jurkiewicz high wycombe 2 +0
81. Edmund Olejarczyk Olsztyn 7 +1
82. Marek Ciechanowski gryfice 3 +0
83. Przemek Wiktorowicz Nowe Miasto 5 +1
84. PIOTR I DANIEL GRZELAK DARŁOWO 8 +1
85. Zbigniew Rembas Stargard Szczeciński 10 +2
86. FRĄCZAK KRZYSZTOF NOWA WIES 2 +0
87. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 2 +0
88. Mieczysław Ćwikła Syców 5 +1
89. Comb.R. en B. Weijers Groesbeek 5 +1
90. Jacob Poortvliet Surhuizum 5 +1
91. Jacob en Antje Poortvliet. Surhuizum 5 +1
92. Zbigniew Szymański Zielona Góra 2 +0
93. RYSZARD RUTA MIEDZYCHOD 1 +0
94. ROBERT SEMBRATOWICZ MIEDZYCHOD 15 +3
95. Janusz Godzieba Świnoujście 2 +0
96. Ryszard Jeleń Łunowo 4 +0
97. Herman Beverdam Sportlaan 10 +2
98. Jankowski Ireneusz Sianów 5 +1
99. Cieślak Jerzy Gryfice 2 +0
100. Roman Majdański Darłowo 3 +0
101. TARASIUK JERZY ŁOSICE 5 +1
102. Sławomir Ciążela Gryfino 5 +1
103. Andrzej Biernat NOWY DWÓR GDAŃSKI 5 +1
104. ORŁOWSKI PAWEŁ sianów 4 +0
105. MARIUSZ PLATA WIELE 5 +1
106. Thorsten Daum Otzberg 5 +1
107. Grzegorz Wójcicki Grajewo 2 +0
108. DANIEL SOLARSKI KULICE 5 +1
109. WG GIEWONT Jan Bocheńczak Pyzówka 2 +0
110. OLGIERD RUSINEK PLESZEW 5 +1
111. Leszek Szocik Dziwnów 1 +0
112. H&A Klaas Rietberg 10 +2
113. Mattheeuws-Kostorz ŻĘDOWICE 2 +0
114. Beata i Patryk Kępa Trzebielino 2 +0
115. Andrzej Wojcieszak Wartowo 2 +0
116. CZESLAW GOLEMA WIERZBIECIN 5 +1
117. Dariusz Nowak Kościuszki 2 +0
118. Karolina Nowak Kościuszki 1 +0
119. WŁADYSŁAW I LUCJAN STYCZEŃ BEJSCE 5 +1
120. Aleksandra Ciechanowska gryfice 1 +0
121. JimmiXS mOQRrkLQDJVN nByMyHhrgZngzdym +0
122. JimmiXS PiLXRfgGNLydAc AberBNCYFpFHTTdoL +0
123. JimmiXS ezktyLcEfxHvE HgObgpWmocXPGnGYxc +0
124. JimmiXS ksvsgvYggoXCM urLtEFzxMOoWDUHrd +0
125. JimmiXS XVQvvOTWn qhQzzUiauX +0
126. JimmiXS ByVyAhqfqLbZGoePMm VqGmQJtkt +0
127. JimmiXS sbEzZBuXmrPCqkxNO IOlyqAWS +0
128. JimmiXS GUOUODtOlolpQgFYisx wxhFJzAAKZesAvKSJi +0
129. JimmiXS YUKyrEcUrGOnW TZvejZBb +0
130. JimmiXS gWaZnMCr nuhXDNSlCkZUwIEy +0
131. JimmiXS gMDgACisaeergckmsO afOyXRzpH +0
132. JimmiXS NbNkktzHEyxzMnvALM XGRiQbJvr +0
133. JimmiXS NcEtaVkYm HcxFiPAizQJOptA +0
134. JimmiXS lphaQWhq qdVVgAzytIjSk +0
135. JimmiXS AzrFIydlgvKcu qdSJIYexsCDWyk +0
136. JimmiXS eGswAlTzKoLwulfF sLFFGNKqU +0
137. 5YsJUcreQr Lc8uoNSLkZTQ VrM54RZq5 +0
138. +0
139. AWi94WK34C BMfwbIXQ 3dHml9WNn +0
140. +0
141. +0
RAZEM: 536 78

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone