Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 201596

Tłumaczenie

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Trasiuk Jerzy Łosice 10 +2
2. OLEKSIAK ZBIGNIEW KOZIEGŁÓWKI 5 +1
3. Henryk Zaborowski Nowa Wieś Lęborska 10 +2
4. D & M Szesny Wrocław 5 +1
5. Champion Hamburg 5 +1
6. Po Ra Pi Gąbin 2 +0
7. Tadeusz Dudziński Szczecin 5 +1
8. 0LEKSIAK MARIOLA KOZIEGŁOWY 5 +1
9. piotr kaleja ostrzeszów 5 +1
10. Mirek Wietrzykowski Kowal 10 +2
11. Andrzej Szolke Luboszyce 10 +2
12. Benedykt Kuczynski Budy 5 +1
13. PALOMA POLSKA - M&P Wrobel Łubniany 5 +1
14. Łukasz Młyński Chynowo 5 +1
15. DARIUSZ ZAJĄC ZIELONA GÓRA 3 +0
16. Józef Bator Ostoja 5 +1
17. Roman Kapton Szamotuły 5 +1
18. Mattheeuws-Kostorz ŻĘDOWICE 2 +0
19. Monika Przednikowska Świnoujście 2 +0
20. Wiesław Przednikowski Świnoujście 4 +0
21. Tymon Włodarczyk Świnoujście 2 +0
22. Jan Bochenczak Pyzówka 2 +0
23. DZIAŁAK E.&J. Ostrzeszów 3 +0
24. Yevheniy Gudz Worms 5 +1
25. Europa Team UE 10 +2
26. Olgierd Rusinek Pleszew 5 +1
27. Radosław i Edward Dajlid Kołczewo 4 +0
28. Team Marakanow Görlitz 5 +1
29. RYSZARD KOS KAMIEŃ POMORSKI 4 +0
30. MARIUSZ PLATA WIELE 5 +1
31. Artur Frąckowiak Modrzyca 5 +1
32. Agnieszka i Artur Frąckowiak Modrzyca 5 +1
33. Rurarz Zbigniew Końskie 5 +1
34. Waldemar Bis Szczecin 2 +0
35. Konrad Jaskulski Wielichowo 1 +0
36. Jerzy Klein Lębork-Mosty 4 +0
37. Mieczysław Ćwikła Syców 5 +1
38. Andrzej Biernat NOWY DWÓR GDAŃSKI 2 +0
39. Andrzej & Władek dla Joasi KLD 5 +1
40. Andziej Kaminski Poznan 5 +1
41. Bronisław MączyńskiS Plewiska-Poznan 5 +1
42. RAJEWSKI BOGDAN Wapnica 4 +0
43. Karolina Nowak Kościuszki 2 +0
44. Aleksandra Ciechanowska gryfice 1 +0
45. Jerzy Żakowski Olsztyn 5 +1
46. Marek Ciechanowski Gryfice 4 +0
47. Andreas Blattner Emsbüren 3 +0
48. H&A Klaas Rietberg 10 +2
49. Karol Ciuruś Toruń 1 +0
50. Ryszard Jeleń Łunowo 5 +1
51. Adam Rosiak Popowo 1 +0
52. Elizabeth & Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 3 +0
53. Andrzej Pilarski Opole 10 +2
54. SCHMIDT & SÖHNE LANGENHAGEN 10 +2
55. Mirosław Piskorz Hamburg 5 +1
56. Anna Piskorz Hamburg 5 +1
57. Dla Hani Biłgoraj 3 +0
58. Piotr Antczak Opole 5 +1
59. Andrzej Wozniak Grodzisk 5 +1
60. Markus Lanke Berlin 10 +2
61. Paweł Brzeziński Dobra 5 +1
62. SŁAWOMIR CIĄŻELA ,,SPECTOS'' GRYFINO 5 +1
63. Moczulski-Kamiński Mrzeżyno 1 +0
64. Andrzej Wieczorek Wałbrzych 5 +1
65. Wieczorek & Nowak Wałbrzych 5 +1
66. Team Müller Warnitz 5 +1
67. Leo Solter Bree 5 +1
68. Andrzej Wojcieszak Wartowo 2 +0
69. Sandra Przednikowska Świnoujście 2 +0
70. Ján Šuga Skalica 10 +2
71. Peter Bačovčin Skalica 10 +2
72. Petr Krbeček Dobřany 10 +2
73. Tomáš Brazek Dobřany 10 +2
74. Damian Szewc Opole 5 +1
75. Belgian Loft Bree 5 +1
76. D & M Szesny 2 Wrocław 5 +1
77. Klaudiusz Makarewicz Kolno 2 +0
78. Dariusz Glaza Darłowo 5 +1
79. A & M Mazur Częstochowa 5 +1
80. Piotr K Poznań 10 +2
81. Edmund Olejarczyk Olsztyn 5 +1
82. Leszek Szocik Dziwnów 2 +0
83. CIEŚLAK JERZY &MISIAK JERZY Gryfice 5 +1
84. MARCIN STACHOWIAK & MISIAK JERZY Gryfice 1 +0
85. Piotr i Daniel Grzelak Darłowo 5 +1
86. Ireneusz Ślusarz Poznań 5 +1
87. Ireneusz Ślusarz 2 Poznań 5 +1
88. Ryszard Kępa Poznań 5 +1
89. Zygmunt Rusinek Szczecin 5 +1
90. Wolfram Kahl Weißenfels 11 +2
91. Marek Wacek Szczecin 1 +0
92. Z. Ciekański - P. Ciuruś Świnoujście 2 +0
93. RYSZARD KOS Kamień Pomorski 2 +0
94. KUCIEJCZYK POZNAR PIELGRZYMKA 5 +1
95. Team W&P rosciszewo 5 +1
96. Artur Markiewicz Totton 5 +1
97. Dla Grażynki Wieleń 3 +0
98. Robert i Zbigniew Gostynscy Święcianowo 46 6 +1
99. zbigniew Szymański Zielona Góra 3 +0
100. WiL Styczeń Kazimierza Wielka 2 +0
101. Roman Gatkowski Poznań 3 +0
102. GINTER JAKUB Niegowa 2 +0
103. Wacław MAREK Szczecin 1 +0
104. PIOTR GRYWALSKI SROMOWCE WYŻNE 1 +0
105. Stanislaw Cyfra Łęczna 2 +0
106. JimmiNu dskDTafdAeAvixUr DnNzPXWPCIOHxJG +0
107. JimmiNu pGRShwHwIJ luZODeBFYJEQashE +0
108. JimmiNu KfeBPUdPcOIftQln CNwboNhuxPhIoquv +0
109. odział Lębork 064pzhgp bożepole wielkie 5 +1
RAZEM: 498 81

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone