Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 281859

Tłumaczenie

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Oddział Lębork 064 PZHGP Bożepole Wielkie 5
2. TARASIUK JERZY ŁOSICE 10
3. Oleksiak Zbigniew Koziegłówki 5
4. Kuciejczyk-Poznar Nowa Wiea Grodziaka 5
5. Robert Gostynski Swiecianowo 5
6. Zbigniew Gostynski Swiecianowo 5
7. Henryk Zaborowski Nowa Wieś Lęborska 5
8. Laura Piankowska Nowa Wieś Lęborska 5
9. Team Marakanow Görlitz 10
10. J.Misiak .J.Cieślak Gryfice 5
11. Krzysztof Gański Sulęczyno 5
12. PRZEDNIKOWSKI WIESŁAW SWINOUJSCIE 5
13. Roman Kapton Szamotuty 5
14. Mieczysław Ćwikła Syców 5
15. Markus Lanke Berlin 5
16. D & M Szesny Wrocław 5
17. Artur Kozak Mörlunda Szwecja 5
18. Kaczan Patryk Biała Podlaska 5
19. KALATA JÓZEF Zaskale 2
20. ARTUR HRESKA Ludmierz 2
21. CHAMPION Hamburg 10
22. Józef Bator Ostoja 10
23. TOMASZ KICKO ŁOSICE 5
24. Roman i Dominika Warta Bolesławiecka 5
25. Marian Szklarz - 5
26. Krzysztof Popiół Lębork 5
27. Moczulski-Kamiński Mrzeżyno 2
28. MAREK LICA LASKI 5
29. DARIUSZ BRONKA KOŁCZYGŁOWY 5
30. Mitręga Wioletta & Zbigniew Pińczów 5
31. TEAM M.R. Wolbórz 5
32. Edward Derewlany Brzeg 2
33. KACPER RODA JAWORY 22 10
34. KACPER RODA JAWORY 22 10
35. GERARD MIGGEL Bytów 5
36. Elizabeth & Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 3
37. Piotr Wójcik Stoszowice 153 1
38. Dariusz Bedryj Mrzeżyno 2
39. Benedykt Kuczynski Budy 14 A 5
40. Janusz Głowacki Sławno 5
41. Cezary Bojkowski Sławno 5
42. Baranowski A. - Domżalski W. Długosiodło 5
43. Para Stanisław Szaflary 5
44. MasterTeam Mielec 10
45. IRENEUSZ SZOPA OLESNICA 5
46. Euro Team Toruń 2
47. Artur Frackowiak Modrzyca 7
48. Artur i Agnieszka Frackowiak Modrzyca 7
49. Wiki i Maja Trzcianka 3
50. Mateusz SZ Budachów 24 2
51. Krystyna Zaborowska Nowa Wieś Lęborska 5
52. Poradnik Hodowcy Jan i Stanisław Górscy Nowa Sól 5
53. Jan Głowacki Sławno 5
54. MARIUSZ PLATA WIELE 3
55. Dawid Piechowiak Kamien Pomorski 2
56. Andrzej Podsiadło Opole 5
57. A & K Kowal Jasienice 5
58. Jan Nowak Zielonka 5
59. Piotr K Poznań 5
60. Mariusz Zieliński Częstochowa 5
61. Team Müller Warnitz 5
62. DORIAN RR GRĄBKOWO 5
63. Dariusz Sabała Kraszewice 5
64. Marcin Nowacki Gdańsk 5
65. Orły Gawrona Częstochowa 5
66. Agnieszka i Marcin Pietrzak Opole 5
67. Europa Team UE 10
68. ciehanowski marek Gryfice 5
69. Janusz Koladyński Zielonka Pasłęcka 80 2
70. Tadeusz Dudziński Szczecin 5
71. Norbert Ziomek Chojnów 5
72. Piotr Mazurek Poznań 5
73. Michał & Natalia Kazimierscy Poznań 5
74. Dominik Stefański Kosciuszki 12 5
75. Tomasz Kowalski Poznań 5
76. Marcin Kocowicz - 5
77. Ireneusz Maciąg - 5
78. G DELANEY & R GOSTYNSKI Dromore 7
79. Tarach Maciej i Antoni - Gotowiec Rafał Niedoradz 5
80. Piotr Wiśniewski Prusice 5
81. Walczak A i W Złocienice 5
82. Alexander Schmidt Langenhagen 5
83. Dariusz Zieliński Opoczno 5
84. Edmund Olejarczyk Olsztyn 5
85. A i A Frąckowiak LOSOWANIE 1
86. Andreas Blattner LOSOWANIE 1
87. Andrzej Kamiński LOSOWANIE 1
88. Artur Markiewicz LOSOWANIE 1
89. Beata Jaskuła LOSOWANIE 1
90. Marek Ciechanowski LOSOWANIE 1
91. Dajlid Radosław i Edward LOSOWANIE 1
92. Działak E & J LOSOWANIE 1
93. Glaza Dariusz LOSOWANIE 1
94. Kaleja Piotr LOSOWANIE 1
95. Kos Ryszard LOSOWANIE 1
96. Kuciejczyk - Poznar LOSOWANIE 1
97. Mączyński Bronisław LOSOWANIE 1
98. Oleksiak Mariola LOSOWANIE 1
99. P i D Grzelak LOSOWANIE 1
100. Para Stanisław LOSOWANIE 1
101. Plata Mariusz LOSOWANIE 1
102. R i Z Gostyński LOSOWANIE 1
103. Rajewski Bogdan LOSOWANIE 1
104. Rurarz Zbigniew LOSOWANIE 1
105. Rusinek Zygmunt LOSOWANIE 1
106. Szaranek Paweł LOSOWANIE 1
107. Tarasiuk Jerzy LOSOWANIE 1
108. Team W & P LOSOWANIE 1
109. Wiesław Przednikowski LOSOWANIE 1
110. Zaborowski Henryk LOSOWANIE 1
111. Zachodni Wiatr LOSOWANIE 1
112. Ślusarz Ireneusz LOSOWANIE 1
113. Benedykt Kuczyński LOSOWANIE 1
114. Wolfram Kahl & Sohn LOSOWANIE 1
115. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
116. RYSZARD KOS KAMIEŃ POMORSKI 3
117. Krzysztof Penczyński Bytnica 70 5
118. Krzysztof Florek Palcza 3
119. Yevheniy Gudz Worms 5
120. Heinrich Wenzel Schüttorf 5
121. Marcel Blattner Emsbüren 2
122. Blattner Andreas Emsbüren 3
123. Jerzy Klein Lębork-Mosty 5
124. Arkadiusz Jaworski Pieńsk 3
125. Krzysztof Rumik Losice 10
126. ZBIGNIEW MALEC WROCŁAW 2
127. Ciekański-Ciuruś Świnoujście 3
128. Piotr Milanowski Kraków 5
129. Adam Mocarski Dobra 5
130. Andrzej Woznica Łęczyce 5
131. A i H Nowakowscy Kalisz 5
132. Team Mazur Wrocław 5
133. Siegfried Lau Neümunster 5
134. Ana Lau Neümunster 5
135. DARIUSZ PIETRZYK STANISŁAWÓW 15
136. Andrzej ,Bartosz Wozniak Stargard 5
137. Gocyła Sławomir Gliniana Góra 4
138. Po Ra Pi Gąbin 2
139. Dariusz Zając Zielona Góra 10
140. karol przygoda świetlino4 3
141. Czechlowski Paweł Doruchów 5
142. Działak E & J Ostrzeszów 4
143. MARIUSZ KULETA RADOSZYCE 5
144. Borys Myk Kołobrzeg 6
145. Adrian Półtorak & Andrzej Cieślak Kaczkowice 19 5
146. Mirosław Filipkowski Rumia 5
147. Wiesław Kwiatkowski Turek 5
148. Michał Klasa Łeba 5
149. Stanisław Wakerman Malbork 5
150. Roman Gatkowski Poznań 3
151. Robert Malmon Kotarwice 5
152. Tarasiuk Jerzy 3 Łosice 5
153. Damian Plesiak Ustronie Morskie 5
154. Jan Bocheńczak Pyzówka 5
155. MARIUSZ SOROKOSZ Mettet 5
156. Jerzy Jung Zagrodno 43 5
157. Zbigniew Szymański Zielona Góra 5
158. WiL Styczeń Bejsce 5
159. Radosław i Edward Dajlid Kołczewo 5
160. piotr kaleja ostrzeszów 5
161. TEAM M&J RATHEIM 5
162. Roman Bajor Szwecja 2
163. Wolfram Kahl u Sohn Weißenfels 14
164. Dorota Kuźmińska Drawno 5
165. Agnieszka Frackowiak Polska 5
166. A i A Frąckowiak Bobrowniki 3
167. Henryk Joskowski Bożepole Małe 5
168. Marek Wróblewski Oddział 044 5
169. Robert Sulejewski Ożarów mazowiecki 5
170. Krzysztof Frączak Otmuchow 3
171. Mariusz Duch Rheinsheim 6
172. STANISŁAW STECIUK MIĘDZYRZEC PODLASKI 5
173. Dla Grażynki Wieleń 5
174. PAWEL SZTOBNICKI RIALA 5
175. Dorota Rosa Pakoslawice 2
176. Wiesław Kliks Chomecice 5
177. Beata i Zygmunt Jaskuła Gryfice 5
178. Bartosz Nawrocki - LOTERIA łuków 1
179. DAMIAN LEWANDOWSKI - LOTERIA KASZYCE MILICKIE 1
180. Bartosz Nawrocki - LOTERIA łuków 1
181. Rafał Pustuł - loteria Mękarzów 1
182. Krzysztof Adamus - loteria Mękarzów 1
183. Krystian Kahler Katowice 5
184. WALDEMAR URBAN NOWA WIEŚ GRODZISKA 5
185. OLA K NOWA WIEŚ GRODZISKA 1
186. Zygmunt Maśnica Zielona Góra 5
187. Krzysztof Kawaler Bielsko Biała 5
188. Adam Lis Lębork 5
189. Mariusz Chłopecki Połczyn Zdrój 5
190. Jan Ostrowski Sztudgard 5
191. Herman Beverdam Sportlaan 10
192. Artur Frąckowiak - loteria Modrzyca 1
193. Marek i Hubert Razik Orzechowo 6
194. Grzegorz Karpinski Sadlinki 5
195. mariusz rudalski boboszów 5
196. JACEK I GRAZYNA NIECIAG ANDRYCHOW 3
197. Bartosz Nawrocki Łuków 3
198. Rafał Grzybowski Szczecin 5
199. Dariusz Tkaczuk Łubowo 5
200. Olgierd Rusinek Pleszew 5
201. Andrzej Zawada Warszawa 3
202. Sławomir Ciążela ,, SPECTOS" GRYFINO 5
203. MIROSŁAW BŁASZCZAK GRYFINO 5
204. WALDEMAR BIS NAZWA : TEAM BIS-MARZOL-REPANÓW SZCZECIN - MIĘDZYZDROJE 5
205. Andrzej Kubandt Ełk 5
206. Dariusz Glaza Darłowo 6
207. Marek Styczeń Bejsce 5
208. PETER GERRITSEN MIĘDZYWODZIE 2
209. Jacob Poortvliet Surhuizum 5
210. Jacob en Antje Poortvliet. Surhuizum 5
211. Schulz Team Kościan 5
212. Marek Bagiński DYGOWO 2
213. Damian Lewandowski ŻMIGRÓD 1
214. EDYTKA & DARIUSZ KOWALSCY GRYFINO 5
215. Łukasz Młyński Chynowo 5
216. Yevheniy Gudz 2 Worms 5
217. Hartmut Rosner Lampertheim 5
218. Michał Blaszyk Poznań 10
219. PIWOWARCZYK ADRIAN I EWELINA MWG DOBCZYCE RACIECHOWICE 5
220. PIOTR-13 Kraków 5
221. Ryszard Jeleń Łunowo 5
222. GRZEGORZ Kocjan WOJCIESZYN 2
223. Ewa Sawczuk Legnica 2
224. Grządziel-Machnicki Złotoryja 5
225. Dariusz Gołębiewski Łąck 5
226. Kazimierz Lewandowski Duninówko 5
227. Łukasz Kijanka Koziegłowy 5
228. Zjawin-Gachowski LEGNICA 5
229. Przemysław Kulas Wykrot 139 5
230. TEAM DJT POLSKA 7
231. F.C.I. World Thailand Championship 2018 Thailand 5
232. Raicing Team Opole Opole 6
233. Stefan Maliszewski Słupsk 5
234. mariusz rudalski miedzylesie 5
235. Team Misiak Aldingen 5
236. Paweł Włosiński Bielsko-Biała 5
237. Team RATSCH Herne 6
238. Magda vel Kamyszek Warta Bolesławiecka 10
239. Michał Kłosowicz - Mariusz Karolczyk Pielgrzymka 4
240. Konieczny Arkadiusz Galewice 2
241. Rafał Gołębiewski Łąck 5
242. Konrad Maziarz Janów Lubelski 5
243. arkadiusz janikowski słupsk 3
244. Janusz Godzieba Świnoujście 3
245. Bogdan Rajewski Wapnica 2
246. Piotr i Daniel Grzelak Darłowo 7
247. Team Bylica Bylica 8
248. Zaborowski-Broma Legnica 5
249. SOŁTYSiAK ZBIGNIEW - BARTOSZAK MICHAŁ PIŁA 5
250. Marek, Marcin Rzepka Wola Rzędzińska 5
251. Henryk Eron Przyjaźń 5
252. Zbigniew Strzelec Łask 3
RAZEM: 1108

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone