Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

Prosimy o kontakt
w godz. 10:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963


Kontakt w języku angielskim:

Robert Gostyński
tel. 0044 789 537 5122
+48 694 627 979

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 579453

Tłumaczenie

Uwaga! Imię i nazwisko uczestnika WG Mistrzów 2019 pojawi się na stronie dopiero po zatwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora.

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Robert GOSTYNSKI Swiecianowo 5
2. KALATA JÓZEF Zaskale 2
3. Borys Myk Zieleniewo 5
4. Henryk Zaborowski Nowa Wieś Lęborska 10
5. MWG MAZURY Popowo 6
6. D & M Szesny Wrocław 10
7. Piotr Mikołajczyk Raszków 5
8. Łukasz Młyński Chynowo 5
9. Grzegorz Krala Czarna Łąka 5
10. SG Lang Hergenfeld 4
11. Artur Frąckowiak Bobrowniki 10
12. Agnieszka Frąckowiak Bobrowniki 5
13. MARIUSZ PLATA WIELE 8
14. Marek i Róża Duch Rheinsheim 10
15. Daniel Figiel Celiny 5
16. RAZIK MAREK orzechowo 21 6
17. Zbigniew Gostynski Swiecianowo 5
18. G.Delaney & R.Gostynski Dromore 5
19. Oleksiak Zbigniew Koziegłowy 10
20. Krzysztof GAŃSKI SULECZYNO 5
21. Roza Kozak Morlunda 6
22. Jerzy Klein Lębork - Mosty 5
23. Krystian Krowicki Wierzbno 3
24. Monika Myk Zieleniewo 5
25. joskowski h s bozepol male 3
26. Team Żagań Żagań 5
27. Tomasz Kędra Warnowiec 5
28. Wiesław Przednikowski Świnoujście 5
29. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
30. Tadeusz Dudziński Szczecin 3
31. Robert Baranowski Pogorzelec 5
32. wojciech toruszewski klembów 5
33. Robert Toruszewski Klembów 5
34. Team MRZ Swiecianowo 6
35. Krystyna Zaborowska Nowa Wieś Lęborska 10
36. Team Marakanow Görlitz 10
37. TEAM DJT POLSKA 6
38. Robert Sulejewski Ożarów mazowiecki 5
39. Elizabeth & Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 10
40. Tadeusz Kuznik Swidwin 8
41. marek mlodzianowski bakowo 10
42. Sławomir Gocyła Gliniana Góra 5
43. Dorota Kuźmińska Drawno 8
44. JERZY TARASIUK ŁOSICE 5
45. Sebastian Smółka jaworzno 6
46. Laura Piankowska Nowa Wieś Lęborska 5
47. Markus Lanke Berlin 5
48. MISIAK&CIEŚLAK GRYFICE 5
49. Krzysztof Frączak Otmuchow 4
50. Agnieszka Turkot Świnoujście 5
51. Skonieczny Zbigniew Jasienica 3
52. A.B Woźniak Stargard 3
53. Mieczysław Ćwikła Syców 5
54. CHAMPION Hamburg 5
55. Poradnik Hodowcy Jan i Stanisław Górscy Nowa Sól 5
56. Team Müller Warnitz 6
57. Rafał Skibiński Kielcza 6
58. Piotr i Daniel Grzelak Darłowo 6
59. Moczulski-Kamiński Mrzeżyno 2
60. Yevheniy Gudz Worms 5
61. Józef Bator Ostoja 5
62. Herman Beverdam Sportlaan 10
63. D & J PIETRZYK STANISŁAWÓW 5
64. Radek Huk-Paweł Kuchmistrz Nowogrodziec 5
65. Daniel Wierzchołowski Kamionna 5
66. Benedykt Kuczyński Budy 14 A 10
67. Beata Paczkowska Żarnowo 5
68. Skonieczna Ewa Jasienica 3
69. Blattner Andreas Emsbüren 5
70. Marcel Blattner Emsbüren 3
71. Heinrich Wenzel Schüttorf 5
72. Jankowski Ireneusz Sianów 7
73. Baranowski A.- Domżalski W. Długosiodło 5
74. MILEWSKI &WILK ERKELENZ 10
75. Rafał Gołębiewski Łąck 5
76. Matysiak & Konieczny Kościan 4
77. A Frąckowiak Modrzyca 8
78. Team A.G.R.F Polska 8
79. Radosław i Edward Dajlid Kołczewo 5
80. Grzegorz Szczoczarz Błażowa 5
81. PAWEŁ MIŚKIEWICZ Szydłowo 5
82. Marcin Miękus Boryszewo 27 6
83. Michał Blaszyk Poznań 10
84. A Półtorak & A Cieślak Kazimierza Wielka 5
85. Claudia Schwarm Vorra 5
86. Paweł Czechlowski Doruchów 6
87. Jan Bochenczak Pyzówka 1
88. Team Natural Neümunster 6
89. Dariusz Tkaczuk Łubowo 5
90. Edmund Olejarczyk Olsztyn 6
91. Henryk & Wiesław Team Chynowo 5
92. Artur i Damian Olszak Kolno 4
93. Zbigniew Strzelec Łask 4
94. Albert Hendrix Meeuwen 5
95. Rafał Sitarz Wrocław 2
96. sławomir kurkowski grzywna 139 5
97. Andrzej Zawada Warszawa Wesoła 5
98. Jarosław Nastasowski - Władysław Włoch Nysa 2
99. Wiesław Kliks Chomecice 6
100. Damian Plesiak Ustronie Morskie 3
101. Joanna Plesiak Ustronie Morskie 3
102. MISKAK &CIEŚLAK GRYFICE 5
103. Frąckowiak Racing Team Modrzyca 10
104. Team RATSCH Germany Herne 5
105. MARIUSZ MURAŃSKI WIEPRZ 3
106. Mariusz Jeż Bytnica 3
107. ZACHODNI WIATr Wroniawy 5
108. Ireneusz Bartoszcze Niedrzwica Duża 3
109. Wolfram Kahl u Sohn Weißenfels 10
110. Robert Joński Rudno 6
111. Grzegorz Noga Darlowo 3
112. IRENEUSZ SZOPA OLEŚNICA 10
113. Krzysztof Szymański Czernin 7 3
114. KRZYSZTOF & KRYSTYNA MROWIEC JELEŚNIA 5
115. Paweł Naskrent Kamień Pomorski 3
116. Roman Pieróg Maszewo 3
117. Rafał Świderski Zbuczyn 3
118. Dariusz Sabała Kraszewice 6
119. Przemysław Zakrzewski Jędrzejów 3
120. Daniel Wierzchołowski Łomianki 3
121. Ewa Zakrzewska Jędrzejów 2
122. Artur Frąckowiak LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
123. Henryk Zaborowski LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
124. Kwiecień Wojciech i Zdzisław LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
125. Liszka Czesław LOTERIA SOSNOWIEC 2019 2
126. Przednikowski Wiesław LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
127. WG Biała- Podlaska Biała-Podlaska 5
128. Adam Kowalski LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
129. Robert Zapałka LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
130. Dorota Wawrzyniak-Kubicz Gorzów 1
131. Łukasz Błażejczak Pyrzyce 1
132. MWG DOBCZYCE RACIECHOWICE 3
133. Mariusz Filipkowski Kolno 2
134. Klaudiusz Makarewicz Kolno 2
135. Roman Kapłon Szamotuły 3
136. Dariusz Glaza Darłowo 5
137. KADO Kubandt Ełk 3
138. Elizabeth & Tomasz Czupryniak 2 Stare Kurowo 2
139. Johann Schula Hamburg 4
140. Marian Szklarz Piotrowice 3
141. Mateusz Sz & Grzegorz S Budachow 24 5
142. Ryszard Jeleń Łunowo 5
143. Krzysztof Magdziarz ZEROS£AWICE 5
144. maciej stuliglowa blackburn 8
145. BOŻENA ROZBICKA Pniewy 5
146. TEAM BIS-MARZOL-REPANÓW SZCZECIN - MIĘDZYZDROJE 5
147. Eskadra Marzeń Polska 5
148. Dla Grażynki Wieleń 5
149. Nieciąg Jacek TARGANICE 3
150. Mirosław Filipkowski Rumia 5
151. Lotnik 0272 WIKI i MAJA Trzcianka 3
152. Piotr Witulski Sławno 5
153. JERZY TARASIUK ŁOSICE 5
154. Dream Team Beveren 10
155. Emil Maliszewski dobre 1
156. Dorian Rr Potegowo 6
157. Katarzyna i Marcin Kuczyńscy Ostrów Mazowiecka 7
158. Adam Kędra Nowe Huty 5
159. stachelski.tadeusz. kolno. 5
160. PAULINA GDAŃSK 5
161. Adam Piwowarczyk Myszków 5
162. Marek Paczkowski Zarnowo 3
163. Mariusz Rudalski, Robert Motylewski Międzylesie 3
164. Dawid Piechowiak & Malwina Kamien pomorski 3
165. Marcin Kuczyński Rajgród 3
166. Olgierd Rusinek Pleszew 5
167. RAZIK JAROSŁAWA ORZECHOWO 21 4
168. Krzysztof Kowalski Radzanowo 8
169. ZBIGNIEW MALEC WROCŁAW 2
170. Racing Team Opole Opole 5
171. Krzysztof Grzeszek Kujawska 5 E/1 3
172. imre balog Szwecja 1
173. Ankus Mariusz Legnica 6
174. Przemysław Kurek Błaszki 2
175. Team Modliszewice Końskie 5
176. Rafał Langner Zwierzyn 3
177. Wiesław Gaczyński Darłowo 6
178. TEAM PiP Hergenfeld 6
179. dla Szymona Ż Biłgoraj 2
180. Paweł WŁOSIŃSKI Bielsko Biała 2
181. Strzelec Zbigniew Łask 4
182. Natalia i Patryk M. Raszków 3
183. Grzegorz Karpinski Sadlinki 6
184. Johann Schula Hamburg 4
185. Wacław Stuligłowa Police 5
186. Wiesław Widak Stalowa Wola 2
RAZEM: 902

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone