Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

Prosimy o kontakt
w godz. 10:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963


Kontakt w języku angielskim:

Robert Gostyński
tel. 0044 789 537 5122
+48 694 627 979

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 563084

Tłumaczenie

Uwaga! Imię i nazwisko uczestnika WG Mistrzów 2019 pojawi się na stronie dopiero po zatwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora.

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Robert GOSTYNSKI Swiecianowo 5
2. KALATA JÓZEF Zaskale 2
3. Borys Myk Zieleniewo 5
4. Henryk Zaborowski Nowa Wieś Lęborska 10
5. MWG MAZURY Popowo 6
6. D & M Szesny Wrocław 10
7. Piotr Mikołajczyk Raszków 5
8. Łukasz Młyński Chynowo 5
9. Grzegorz Krala Czarna Łąka 5
10. SG Lang Hergenfeld 4
11. Artur Frąckowiak Bobrowniki 10
12. Agnieszka Frąckowiak Bobrowniki 5
13. MARIUSZ PLATA WIELE 8
14. Marek i Róża Duch Rheinsheim 10
15. Daniel Figiel Celiny 5
16. RAZIK MAREK orzechowo 21 6
17. Zbigniew Gostynski Swiecianowo 5
18. G.Delaney & R.Gostynski Dromore 5
19. Oleksiak Zbigniew Koziegłowy 10
20. Krzysztof GAŃSKI SULECZYNO 5
21. Roza Kozak Morlunda 6
22. Jerzy Klein Lębork - Mosty 5
23. Krystian Krowicki Wierzbno 3
24. Monika Myk Zieleniewo 5
25. joskowski h s bozepol male 3
26. Team Żagań Żagań 5
27. Tomasz Kędra Warnowiec 5
28. Wiesław Przednikowski Świnoujście 5
29. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
30. Tadeusz Dudziński Szczecin 3
31. Robert Baranowski Pogorzelec 5
32. wojciech toruszewski klembów 5
33. Robert Toruszewski Klembów 5
34. Team MRZ Swiecianowo 6
35. Przemysław Kurek Błaszki 3
36. Krystyna Zaborowska Nowa Wieś Lęborska 10
37. Team Marakanow Görlitz 10
38. TEAM DJT POLSKA 6
39. Robert Sulejewski Ożarów mazowiecki 5
40. Elizabeth & Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 10
41. Tadeusz Kuznik Swidwin 8
42. marek mlodzianowski bakowo 10
43. Sławomir Gocyła Gliniana Góra 5
44. Dorota Kuźmińska Drawno 8
45. JERZY TARASIUK ŁOSICE 5
46. Sebastian Smółka jaworzno 6
47. Laura Piankowska Nowa Wieś Lęborska 5
48. Markus Lanke Berlin 5
49. MISIAK&CIEŚLAK GRYFICE 5
50. Krzysztof Frączak Otmuchow 4
51. Agnieszka Turkot Świnoujście 5
52. Skonieczny Zbigniew Jasienica 3
53. A.B Woźniak Stargard 3
54. Mieczysław Ćwikła Syców 5
55. CHAMPION Hamburg 5
56. Poradnik Hodowcy Jan i Stanisław Górscy Nowa Sól 5
57. Team Müller Warnitz 6
58. Rafał Skibiński Kielcza 6
59. Piotr i Daniel Grzelak Darłowo 6
60. Moczulski-Kamiński Mrzeżyno 2
61. Yevheniy Gudz Worms 5
62. Józef Bator Ostoja 5
63. Herman Beverdam Sportlaan 10
64. D & J PIETRZYK STANISŁAWÓW 5
65. Radek Huk-Paweł Kuchmistrz Nowogrodziec 5
66. Daniel Wierzchołowski Kamionna 5
67. Benedykt Kuczyński Budy 14 A 10
68. Beata Paczkowska Żarnowo 5
69. Skonieczna Ewa Jasienica 3
70. Blattner Andreas Emsbüren 5
71. Marcel Blattner Emsbüren 3
72. Heinrich Wenzel Schüttorf 5
73. Jankowski Ireneusz Sianów 7
74. Baranowski A.- Domżalski W. Długosiodło 5
75. MILEWSKI &WILK ERKELENZ 10
76. Rafał Gołębiewski Łąck 5
77. Matysiak & Konieczny Kościan 4
78. A Frąckowiak Modrzyca 8
79. Team A.G.R.F Polska 8
80. Radosław i Edward Dajlid Kołczewo 5
81. Grzegorz Szczoczarz Błażowa 5
82. PAWEŁ MIŚKIEWICZ Szydłowo 5
83. Marcin Miękus Boryszewo 27 6
84. Michał Blaszyk Poznań 10
85. A Półtorak & A Cieślak Kazimierza Wielka 5
86. Claudia Schwarm Vorra 5
87. Paweł Czechlowski Doruchów 6
88. Jan Bochenczak Pyzówka 1
89. Team Natural Neümunster 6
90. Dariusz Tkaczuk Łubowo 5
91. Edmund Olejarczyk Olsztyn 6
92. Henryk & Wiesław Team Chynowo 5
93. Artur i Damian Olszak Kolno 4
94. Zbigniew Strzelec Łask 4
95. Albert Hendrix Meeuwen 5
96. Rafał Sitarz Wrocław 2
97. sławomir kurkowski grzywna 139 5
98. Andrzej Zawada Warszawa Wesoła 5
99. Wiesław Kliks Chomecice 6
100. Damian Plesiak Ustronie Morskie 3
101. Joanna Plesiak Ustronie Morskie 3
102. MISKAK &CIEŚLAK GRYFICE 5
103. Frąckowiak Racing Team Modrzyca 10
104. Team RATSCH Germany Herne 5
105. MARIUSZ MURAŃSKI WIEPRZ 3
106. Mariusz Jeż Bytnica 3
107. ZACHODNI WIATr Wroniawy 5
108. Ireneusz Bartoszcze Niedrzwica Duża 3
109. Wolfram Kahl u Sohn Weißenfels 10
110. Robert Joński Rudno 6
111. Grzegorz Noga Darlowo 3
112. IRENEUSZ SZOPA OLEŚNICA 10
113. Krzysztof Szymański Czernin 7 3
114. KRZYSZTOF & KRYSTYNA MROWIEC JELEŚNIA 5
115. Paweł Naskrent Kamień Pomorski 3
116. Roman Pieróg Maszewo 3
117. Rafał Świderski Zbuczyn 3
118. Dariusz Sabała Kraszewice 6
119. Przemysław Zakrzewski Jędrzejów 3
120. Daniel Wierzchołowski Łomianki 3
121. Ewa Zakrzewska Jędrzejów 2
122. Artur Frąckowiak LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
123. Henryk Zaborowski LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
124. Kwiecień Wojciech i Zdzisław LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
125. Liszka Czesław LOTERIA SOSNOWIEC 2019 2
126. Przednikowski Wiesław LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
127. WG Biała- Podlaska Biała-Podlaska 5
128. Adam Kowalski LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
129. Robert Zapałka LOTERIA SOSNOWIEC 2019 1
130. Dorota Wawrzyniak-Kubicz Gorzów 1
131. Łukasz Błażejczak Pyrzyce 1
132. MWG DOBCZYCE RACIECHOWICE 3
133. Mariusz Filipkowski Kolno 2
134. Klaudiusz Makarewicz Kolno 2
135. Roman Kapłon Szamotuły 3
136. Dariusz Glaza Darłowo 5
137. KADO Kubandt Ełk 3
138. Elizabeth & Tomasz Czupryniak 2 Stare Kurowo 2
139. Johann Schula Hamburg 4
140. Marian Szklarz Piotrowice 3
141. Mateusz Sz & Grzegorz S Budachow 24 5
142. Ryszard Jeleń Łunowo 5
143. Krzysztof Magdziarz ZEROS£AWICE 5
144. maciej stuliglowa blackburn 8
145. BOŻENA ROZBICKA Pniewy 5
146. TEAM BIS-MARZOL-REPANÓW SZCZECIN - MIĘDZYZDROJE 5
147. Eskadra Marzeń Polska 5
148. Dla Grażynki Wieleń 5
149. Nieciąg Jacek TARGANICE 3
150. Mirosław Filipkowski Rumia 5
151. Lotnik 0272 WIKI i MAJA Trzcianka 3
152. Piotr Witulski Sławno 5
153. JERZY TARASIUK ŁOSICE 5
154. Dream Team Beveren 10
155. Emil Maliszewski dobre 1
156. Dorian Rr Potegowo 6
157. Katarzyna i Marcin Kuczyńscy Ostrów Mazowiecka 7
158. Adam Kędra Nowe Huty 5
159. stachelski.tadeusz. kolno. 5
160. PAULINA GDAŃSK 5
161. Adam Piwowarczyk Myszków 5
162. Marek Paczkowski Zarnowo 3
RAZEM: 810

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone