Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

Prosimy o kontakt
w godz. 10:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963


Kontakt w języku angielskim:

Robert Gostyński
tel. 0044 789 537 5122
+48 694 627 979

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 680083

Tłumaczenie

WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA ZOSTANĄ ZAAKCEPTOWANE DOPIERO OD DNIA 22-09-2019 !!!!! W DNIU FINAŁU BONUS DO KAŻDEJ DRUŻYNY CZYLI 5 GOŁĘBI JEDEN GOŁĄB GRATISOWY. BONUS OBOWIĄZUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE W TYM JEDNYM JEDYNYM DNIU OCZYWIŚCIE PO SPEŁNIENIU REGULAMINU MISTRZOSTWA 2020 . OBSADA GOŁĘBNIKA W 2020 TO 1000 SZT !!!! NIE WIĘCEJ




Jak w roku ubiegłym tak w tym roku ponownie wprowadzam 5000 zł do podziału na 10 gołębi (po 500 zł dla każdego) zatypowanego na finał z pośród uczestników którzy zgłoszą gołębie do końca 31-10-2019 !!! oraz spełnią warunki regulaminu !!!!
10-11-2019 zostanie zamieszczona lista uczestników którzy wezmą udział w dodatkowej rywalizacji po spełnieniu warunków regulaminu


Uwaga! Imię i nazwisko uczestnika WG Mistrzów 2020 pojawi się na stronie dopiero po zatwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora.

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Wolfram Kahl u Sohn Weißenfels 10
2. Adrian Bryniarski Nowy Targ 5
3. RAZIK JAROSŁAWA ORZECHOWO 21 6
4. RAZIK MAREK ORZECHOWO 21 6
5. Wieslaw Przednikowski Swinoujscie 10
6. Artur Frąckowiak Bobrowniki 5
7. Artur Frąckowiak 2 Bobrowniki 5
8. Agnieszka Frąckowiak Bobrowniki 5
9. A i A Frąckowiak Bobrowniki 5
10. MARIUSZ PLATA Wiele 5
11. Poradnik Hodowcy Nowa Sól 5
12. Nikola Koszalin 7
13. Robert GOSTYNSKI Swiecianowo 10
14. Robert Joński Rudno 10
15. dr.PIETRZYK STANISŁAWÓW 5
16. D & M Szesny 1 Wrocław 5
17. D & M Szesny Wrocław 5
18. Grzegorz Krala Czarna Łąka 5
19. Tadeusz Dudziński Szczecin 3
20. Ireneusz Bartoszcze Niedrzwica Duża 4
21. HANIA BARNOWIEC 5
22. Zbigniew Gostynski Swiecianowo 5
23. Kurkowski Sławomir Chełmża 5
24. Maciej Stuliglowa Blackburn 6
25. EDWARD DAJLID KOŁCZEWO 5
26. Józef Bator Ostoja 5
27. Piotr Witulski Sławno 5
28. Karol & Piotr Ciuruś Toruń/Świnoujście 3
29. MISIAK&CIEŚLAK GRYFICE 5
30. BOGDAN MAJEWSKI GRYFICE 5
31. Mariusz Graś DLA GRAŻYNKI Wieleń 5
32. Grzegorz Graś DREZDENKO 5
33. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
34. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
35. Agnieszka Frąckowiak 2 Bobrowniki 5
36. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 5
37. ZBIGNIEW SKONIECZNY Jasienica 5
38. EWA SKONIECZNA Jasienica 5
39. Piotr Mikołajczyk Raszków 5
40. Artur Noculak Raszków 5
41. Henryk & Wiesław Team Chynowo 5
42. Lidia i Paweł Kucharscy WG WITNICA 5
43. Ali Majid Blackburn 5
44. Marek Lica LASKI 5
45. Adrian Bryniarski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
46. Józef Bator BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
47. Robert Joński BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
48. Robert Joński BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
49. HANIA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
50. MISIAK&CIEŚLAK BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
51. BOGDAN MAJEWSKI BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
52. Mariusz Graś DLA GRAŻYNKI BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
53. Grzegorz Graś BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
54. ZBIGNIEW SKONIECZNY BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
55. EWA SKONIECZNA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
56. Henryk & Wiesław Team BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
57. Yevheniy Gudz Worms 5
58. Nikola BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
59. Jerzy- Hanna Bogdanowicz Biłgoraj 5
60. Wieslaw Przednikowski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
61. Wieslaw Przednikowski 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
62. Artur Frąckowiak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
63. Artur Frąckowiak 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
64. Agnieszka Frąckowiak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
65. A i A Frąckowiak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
66. Poradnik Hodowcy BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
67. RAZIK JAROSŁAWA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
68. RAZIK MAREK BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
69. Robert GOSTYNSKI BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
70. D & M Szesny 1 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
71. D & M Szesny BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
72. Zbigniew Gostynski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
73. EDWARD DAJLID BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
74. Piotr Witulski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
75. Krupa & Bursztynowicz BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
76. Krupa & Bursztynowicz 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
77. Agnieszka Frąckowiak 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
78. Tomasz Czupryniak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
79. Piotr Mikołajczyk BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
80. Marek Lica BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
81. Grzegorz Krala BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
82. Lidia i Paweł Kucharscy BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
83. Robert GOSTYNSKI 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
84. MARIUSZ PLATA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
85. Michał Blaszyk 1 Poznań 5
86. Michał Blaszyk 2 Poznań 5
87. Mateusz 1986 Budachów 5
88. Andreas Blattner Emsbüren 5
89. Marcel Blattner Emsbüren 5
90. Lena Pertek Lubasz 5
91. Elizabeth Czupryniak Stare Kurowo 5
92. Krystian Jeżewski Gorzeń 5
93. Oleksiak Zbigniew Koziegłowy 5
94. Bogdan Nieradka Żagań 5
95. EDWARD WICH ZGIERZ 5
96. RAZIK JAROSŁAWA ORZECHOWO 21 6
97. ZATORSKI JANISZEWSKI PYRNIK 5
98. Marcin Nowak Warszawa 5
99. Orły Gawrona Polska 5
100. Magda Gdańsk 5
101. Marek Merło Trzebiatów 5
102. Anna & Tadeusz Nowak Luboń 5
103. Jerzy Kulczyński Kołobrzeg 5
RAZEM: 384

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone