Międzynarodowe Mistrzostwa Wspólnego Gołębnika

WG Mistrzów

Kontakt

Wspólny Gołębnik Mistrzów

Grzegorz Drygała

72-514 Kołczewo
ul. Słoneczna 6/10

tel. +48 663 602 297

Prosimy o kontakt
w godz. 10:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

e-mail: grzech.dryg@wp.pl


Kontakt w języku niemieckim:

Yevheniy Gudz
tel. 0049 151 43604121

Łukasz Młyński
tel. 0049 152 18537963


Kontakt w języku angielskim:

Robert Gostyński
tel. 0044 789 537 5122
+48 694 627 979

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 660574

Tłumaczenie

WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA ZOSTANĄ ZAAKCEPTOWANE DOPIERO OD DNIA 22-09-2019 !!!!! W DNIU FINAŁU BONUS DO KAŻDEJ DRUŻYNY CZYLI 5 GOŁĘBI JEDEN GOŁĄB GRATISOWY. BONUS OBOWIĄZUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE W TYM JEDNYM JEDYNYM DNIU OCZYWIŚCIE PO SPEŁNIENIU REGULAMINU MISTRZOSTWA 2020 . OBSADA GOŁĘBNIKA W 2020 TO 1000 SZT !!!! NIE WIĘCEJ


Uwaga! Imię i nazwisko uczestnika WG Mistrzów 2020 pojawi się na stronie dopiero po zatwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora.

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Wolfram Kahl u Sohn Weißenfels 10
2. Adrian Bryniarski Nowy Targ 5
3. RAZIK JAROSŁAWA ORZECHOWO 21 6
4. RAZIK MAREK ORZECHOWO 21 6
5. Wieslaw Przednikowski Swinoujscie 10
6. Artur Frąckowiak Bobrowniki 5
7. Artur Frąckowiak 2 Bobrowniki 5
8. Agnieszka Frąckowiak Bobrowniki 5
9. A i A Frąckowiak Bobrowniki 5
10. MARIUSZ PLATA Wiele 5
11. Poradnik Hodowcy Nowa Sól 5
12. Nikola Koszalin 7
13. Robert GOSTYNSKI Swiecianowo 10
14. Robert Joński Rudno 10
15. dr.PIETRZYK STANISŁAWÓW 5
16. D & M Szesny 1 Wrocław 5
17. D & M Szesny Wrocław 5
18. Grzegorz Krala Czarna Łąka 5
19. Tadeusz Dudziński Szczecin 3
20. Ireneusz Bartoszcze Niedrzwica Duża 4
21. HANIA BARNOWIEC 5
22. Zbigniew Gostynski Swiecianowo 5
23. Kurkowski Sławomir Chełmża 5
24. Maciej Stuliglowa Blackburn 6
25. EDWARD DAJLID KOŁCZEWO 5
26. Józef Bator Ostoja 5
27. Piotr Witulski Sławno 5
28. Henryk Zaborowski 1 Nowa Wieś Lęborska 5
29. Krystyna Zaborowska Nowa Wieś Lęborska 5
30. Karol & Piotr Ciuruś Toruń/Świnoujście 3
31. MISIAK&CIEŚLAK GRYFICE 5
32. BOGDAN MAJEWSKI GRYFICE 5
33. Mariusz Graś DLA GRAŻYNKI Wieleń 5
34. Grzegorz Graś DREZDENKO 5
35. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
36. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
37. Agnieszka Frąckowiak 2 Bobrowniki 5
38. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 5
39. ZBIGNIEW SKONIECZNY Jasienica 5
40. EWA SKONIECZNA Jasienica 5
41. Piotr Mikołajczyk Raszków 5
42. Artur Noculak Raszków 5
43. Henryk & Wiesław Team Chynowo 5
44. Lidia i Paweł Kucharscy WG WITNICA 5
45. Ali Majid Blackburn 5
46. Marek Lica LASKI 5
47. Adrian Bryniarski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
48. Józef Bator BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
49. Robert Joński BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
50. Robert Joński BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
51. HANIA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
52. MISIAK&CIEŚLAK BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
53. BOGDAN MAJEWSKI BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
54. Mariusz Graś DLA GRAŻYNKI BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
55. Grzegorz Graś BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
56. ZBIGNIEW SKONIECZNY BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
57. EWA SKONIECZNA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
58. Henryk & Wiesław Team BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
59. Yevheniy Gudz Worms 5
60. Nikola BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
61. Jerzy- Hanna Bogdanowicz Biłgoraj 5
62. Wieslaw Przednikowski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
63. Wieslaw Przednikowski 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
64. Artur Frąckowiak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
65. Artur Frąckowiak 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
66. Agnieszka Frąckowiak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
67. A i A Frąckowiak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
68. Poradnik Hodowcy BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
69. RAZIK JAROSŁAWA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
70. RAZIK MAREK BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
71. Robert GOSTYNSKI BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
72. D & M Szesny 1 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
73. D & M Szesny BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
74. Zbigniew Gostynski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
75. EDWARD DAJLID BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
76. Piotr Witulski BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
77. Krupa & Bursztynowicz BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
78. Krupa & Bursztynowicz 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
79. Agnieszka Frąckowiak 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
80. Tomasz Czupryniak BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
81. Piotr Mikołajczyk BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
82. Marek Lica BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
83. Grzegorz Krala BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
84. Lidia i Paweł Kucharscy BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
85. Robert GOSTYNSKI 2 BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
86. MARIUSZ PLATA BONUS 2020 SPEŁNIONY REGULAMIN 1
RAZEM: 298

Copyright © wgmistrzow.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone